۵م، اسفند ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۵م, اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳ ق.ظ | کد خبر: 75178

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی“مجد دز” در پی اعزام هیئتی از استانداری خوزستان به شهرستان دزفول برای بررسی اتفاق ناگوار اخیر، امام جمعه دزفول در بیانیه‌ای از مردم فهیم دزفول قدردانی کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وَ لا یَحْزُنْکَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِیعاً هُوَ السَّمِیعُ الْعَلِیمُ سوره یونس آیه ۶۵

سخن آنها تو را غمگین نسازد تمام عزت (و قدرت) از آن خدا است و او شنوا و داناست.

مردم غیور و شریف شهرستان دزفول لازم می‌دانم از احساس مسئولیت و وظیفه شناسی شما نسبت به شأن و منزلت شهر و دیارتان صمیمانه تشکر نمایم.

صبر و تحمل شما مردم در قضایای بی حرمتی به شهدای سرافرازتان و حمله به دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول و از بین بردن تابلوی ورودی دزفول قابل تحسین و تقدیر است.

مردم عزیز و سرافرازی که در مقاطع حساس با همدلی، همیاری و اتحاد و انسجام در برابر مشکلات و ناملایمات ایستاده و بر آنها غلبه پیدا کردید، بنده به عنوان خادم شما، به جهت اینکه هیئت محترمی از طرف استانداری به دزفول و اندیمشک به منظور بررسی مسائلی که اتفاق افتاد می‌آید، مصرانه تقاضا می‌کنم از تجمع مقابل فرمانداری خودداری نمائید تا برگ زرین دیگری در دفتر تاریخ از فهم و شعور شما مردم دزفول ثبت گردد.

بدون تردید بنده حقیر همراه شما بوده و خواهم بود و هر زمان که احساس شود ضرورتی برای نشان دادن همدلی و دفاع از حقوق شهر و دیارتان باشد لاجرم خود ندا دهنده و فریاد کننده حق جویی و حق طلبی شما مردم عزیز خواهم بود.

خادم مردم دزفول همیشه قهرمان قاضی دزفولی