۴م، اسفند ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۹:۱۳ ق.ظ | کد خبر: 75158

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در پی اقدامات سخیف عده معدودی به کسانی که با نثار خون خود امنیت را به مردم هدیه داده‌اند، از سوی مدیر مدرسه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول بیانیه‌ای در محکومیت این عمل صادر شد و اعمال غیر اخلاقی این افراد معلوم الحال را توهینی آشکار به مردم فهیم دو شهرستان دزفول و اندیمشک دانست.

متن کامل این بیانیه به این شرح است:

باسمه تعالی

در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران و در دوره‌ای که میهن اسلامی ما با پشتوانه مردم انقلابی، پنجه در پنجه زورگویان و مستکبران عالم انداخته و هر روز در جبهه‌ای متفاوت با دشمنان اسلام درگیر است، متأسفانه شاهد اتفاقات و اقدامات سخیف و شرم آور عده معدودی از افراد در داخل کشور هستیم که گویا بویی از اخلاق و ارزشها نبرده‌اند.

توهین به عکس شهدای مدافع حرم و ضرر به بیت المال، مصداق کامل اقدامات عوامل نفوذی دشمن می‌باشد. توهین به کسانی که با نثار خون خود این امنیت را به مردم هدیه داده‌اند و نگذاشتند داعش وارد خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران شود صفتی ضد نظام محسوب می‌شود.

این افراد با رفتار غیر اخلاقی خود به مردم اندیمشک توهین کرده و باید از مردم فهیم و شهیدپرور این شهر عذرخواهی کنند.

عمل این افراد که یادآور دوران جاهلیت و ماقبل اسلام است محکوم بوده و برخورد با این افراد معلوم الحال بر مسئولین هر دو شهرستان لازم است.

ما جدایی و انفکاکی بین مردم دو شهرستان نمی‌بینیم. من خود در دوران دفاع مقدس با رزمندگان و سلحشوران این شهرستان همراه بوده‌ام و دوشادوش هم دفاع از این آب و خاک را بر خود واجب می‌دانستیم.

امروز هم و در راستای آن ایام، در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) به نشانه اتحاد و همدلی از مادر شهید کیهانی (از شهدای روحانی مدافع حرم شهرستان اندیمشک) همراه با دیگر مادران شهدا در دارالمؤمنین دزفول تجلیل کرده‌ایم.

اگر افرادی از نیروهای دولتی اعم از قوه مجریه یا مقننه یا قضائیه پشت سر این افراد معلوم الحال باشند – که البته بعید به نظر می‌رسد- آنها نیز باید حساب پس داده و جوابگوی مردم فهیم اندیمشک و دزفول باشند.

در پایان از ساحت مقدس رهبر معظم انقلاب، خانواده معزز شهدا و مردم با درایت دو شهر که با صبر و متانت خویش اینگونه ناهنجاریها را مدیریت می‌کنند تشکر و قدردانی می‌نمایم.

حبیب خاکی

مدیر مدرسه علمیه آیت الله قاضی دزفولی(ره)