۲م، اسفند ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲م, اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶ ب.ظ | کد خبر: 75090

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار جمعی از اعضای موکب ابالفضل العباس در نهاد امامت جمعه دزفول گفت: مردم متدین میانرود سابقه دیرینه‌ای در خدمت به اسلام و ولایت، و خدمت در دستگاه اباعبدالله الحسین(ع) دارند و در ایام اربعین خدمات شایانی به زوار ارائه می‌دهند که باعث افتخار است.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: باید این خدمت نمادی از وحدت و همدلی و صمیمیت و اخوت باشد چراکه امام حسین علیه السلام و اهل بیت، دوستی و محبت بین مؤمنین و دشمنی و کینه نسبت به کفار را به ما یاد دادند و از این نکته مهم نباید غفلت ورزید.

حجةالاسلام والمسلیمن قاضی همبستگی را یک وظیفه و تکلیف الهی داست و تصریح کرد: در تمام ماههای محرم و صفر خصوصا در ایام اربعین ارادت به سیدالشهدا باشکوه فراوان در منظر جهانیان به نمایش گذاشته می‌شود و باید نمادی از تعاون و همبستگی باشد.

امام جمعه دزفول افزود: شهرستان دزفول شهرستان بزرگی است و سعی بر این است که همه مردم این شهرستان در کنار هم و با همان روحیه اتحاد و انسجام دوران انقلاب و دفاع مقدس را حفظ کنند که اگر وحدت حاکم باشد رحمت خدا هم وجود دارد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: باید مراقب بود از رفتارها و موضع گیریها بوی تفرقه و جدایی استشمام نشود چراکه امام حسین(ع) از آنِ همه بوده و هیچ کس نباید تصور کند که حق بیشتری برای اظهار ارادت دارد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: امروز شرایطی فراهم شده که به زوار میلیونی اربعین حسینی خدماتی ارائه شود و اگر دشمن روزنه‌ای بیابد نفوذ کرده و لطمه می‌زند، باید همه با اتحاد و تواضع در ارائه خدمات مقید به رعایت ضوابط و مقررات باشند.