۲۲م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۲ ب.ظ | کد خبر: 74883

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین سیدمحسن شفیعی در جریان راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهارراه شریعتی دزفول با گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مشکلات را با وحدت، همدلی و تمسک به اسلام و مقام معظم رهبری پشت سر خواهیم گذاشت.

 مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‎های خوزستان افزود: افزود: تاریخ، جمعیت‌های زیادی را به ما نشان داده که راهی را آغاز ولی به دلیل مشکلات آن را ناتمام رها کرده‌اند.

وی وعده الهی را پایداری و استقامت در برابر سختیها دانست و اظهار داشت: مردم ایران مصداق روشن آیات قرآن هستند و با ایستادگی می‌توانند بر مشکلات غلبه کنند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های خوزستان با اشاره به گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: ملت ایران در این سالها با توطئه‌های زیادی توسط دشمنان روبرو شد البته این توطئه‌ها هرگز نتوانست ملت ایران را از حرکت باز دارد.

وی بیان کرد: زمانی که به قله نزدیکتر می‌شویم مشکلات بیشتری را پیش روی خود خواهیم دید ولی باید با تمسک به اسلام و اتحاد و همدلی بر این مشکلات غلبه خواهیم کرد.

حجةالاسلام والمسلمین شفیعی دزفول را نماد استقامت مردم ایران دانست و افزود: مردم با وجود مشکلات زیادی که دشمن ایجاد کرده باز هم بر اعتقادات خود ایستاده‌اند.

وی گفت: انقلاب اسلامی در حوزه نرم افزاری و پایبندی به آرمانهای انقلاب مقتدر است و با همین صلابت و همدلی تا رسیدن به وعده الهی یعنی پیروزی از سختی‌ها عبور خواهد کرد.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های خوزستان اظهار امیدواری کرد در دهه‌های بعدی انقلاب اسلامی شاهد پیروزی‌ها و تحولاتی در جهان اسلام باشیم.

مردم دزفول همزمان با سراسر کشور صبح امروز با تجمع در میدان امام دزفول راهپیمایی ۲۲ بهمن را آغاز و ضمن طی کردن مسیر تا گلزار بهشت علی با سردادن شعارهایی با شهدای انقلاب و امام شهدا تجدید میثاق کردند.