۲۱م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۲ ب.ظ | کد خبر: 74854

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جمعی از فرماندهان و پرسنل پایگاه چهارم شکاری دزفول در سالروز بیعت ارتش با امام در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در نهاد امامت جمعه دیدار و ضمن تجدید میثاق با امام راحل و مقام معظم رهبری وفاداری خود را با شهدا و امام شهدا و مقام معظم رهبری ابراز داشتند.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به نقش اساسی نیروی هوایی در تسریع پیروزی انقلاب اسلامی گفت: بیعت نیروی هوایی با امام و انقلاب، بیعتی بزرگ بود که با آن کمر طاغوت شکسته شد و این خاطره برای ما تا ابد شیرین خواهد ماند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به ریشه‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: ملت ایران با دست خالی، و با ابتکار خلاقانه امام راحل(ره) توانست ارتش را با ملت همراه کرده و زیباترین جلوه آن را در ۱۹ بهمن تحقق بخشد.

امام جمعه دزفول ادامه داد: بیعت ارتش با امام(ره) کاری عظیم و بهنگام بود و رژیم طاغوت با از دست دادن سرمایه گذاری خود در ارتش ضربه اساسی و نهایی را متحمل شد.

حجةالاسلام والمسلمین به دستاوردهای نیروی هوایی در چهار دهه پس از انقلاب اشاره کرد و افزود: در دهه اول با وجود تحریم، نیروی هوایی با ایثارگری و خلاقیت خوش درخشید و بیشترین خدمت را در دفاع مقدس انجام داد.

امام جمعه دزفول ادامه داد: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا با توکل به خدای متعال در دهه‌های دوم و سوم با آماده سازی و ارتقاء توان نظامی خود، استقامت کرده و ایران را در زمره کشورهای پیشرفته به اوج شکوفایی رساند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی، با اشاره به شعار چهلمین سال انقلاب “افتخار به گذشته و امید به آینده” خاطر نشان کرد: مشکلات در مقابل اراده و به دنبال اهداف بلند کشور، ناچیز و بی ارزش جلوه می‌کند و ملت ایران علیرغم توطئه‌های دشمنان با عزم جزم خود توانست در چهل سالگی انقلاب، در عرصه‌های مختلف به بالندگی برسد.

امام جمعه دزفول تأثیر گذاری رهنمودهای مقام معظم رهبری به سران کشورها را از ایمان و اعتقاد ایشان دانست و افزود: با اتکال به ایمان، اعتقاد و باورهای قلبی خود به پای انقلاب ایستاده و نهال انقلاب با خون شهدا آبیاری شد و امروز این درخت تنومند، ضامن امنیت و اقتدار کشور شده است.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: ملت ایران شایسته خدمت هستند، مسئولین باید قدر مقاومت و ایستادگی ملت را بدانند و به مشکلات ازجمله معیشت مردم و اشتغال جوانان رسیدگی کنند.

همچنین در این دیدار امیر آشنا فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول ضمن ابراز وفاداری نیروی هوایی به امام، شهدا و انقلاب، پرسنل نیروی هوایی را خدمتگزار آرمانهای انقلاب دانست و افزود: نیروی هوایی در کنار دیگر نیروهای مسلح در ۴۰ سالگی به تکامل رسیده، و در دهه‌های دوم و سوم در کنار جوانان، با استفاده از علوم و فناوری در پیشرفت جامعه گام برداشته است.