۲۱م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱ ب.ظ | کد خبر: 74849

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جمعی از طلایه‌داران فجرآفرین، شعرای انقلاب و مداحان برای تجدید بیعت با منویات مقام معظم رهبری و آرمانهای انقلاب و شهدا با امام جمعه دزفول در نهاد امامت جمعه دیدار کردند و در پایان این دیدار از خدمتگزاران در این عرصه با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن گرامیداشت چهلمین فجر انقلاب، حضور در جمع پیشکسوتان را بسیار مسرت بخش دانست و گفت: پس از گذشت ۴۰ سال استقامت و پایداری، و افتخاراتی که همه به آنها می‌بالیم با امید به آینده، انقلاب مسیر خود را طی کرده و به اهداف بلند خود دست خواهد یافت.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: برای این انقلاب بسیار هزینه شده است و ما وارث یک تراث ارزشمند و گرانبها هستیم که پس از حکومت امیرالمؤمنین علی علیه السلام انقلاب اسلامی ایران اولین حکومتی است که به نام اهل بیت بنا نهاده شده است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به اینکه به برکت انقلاب شیعه عزیز و مقتدر شده است افزود: انقلاب نعمت بزرگی است که علیرغم تمام مشکلات و کاستی‌ها، در منطقه‌ای از کره خاکی مملکتی داریم مزین به نام شیعه و امام زمان(عج) که به راحتی می‌توان به اهل بیت اظهار محبت کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی است تصریح کرد: نباید سیاه‌‎نمایی کرد چراکه این انقلاب هم ریزش‌ها و هم رویش‌هایی داشته که امری طبیعی می‌باشد و حضور جوانان نعمت بی‌بدیلی است که باید آن را حفظ کرد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: امروز علیرغم دشمنی دشمنان انقلاب به ۴۰ سالگی رسیده و دشمنان نتوانستند انقلاب را از مسیر اصلی خود که استکبارستیزی و مبارزه با بی‌عدالتی است منحرف کنند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: نغمه‌سرایی اهل بیت و ترویج معارف ائمه اطهار نعمتی است که خداوند به مداحان داده و در جامعه اثر گذاراست.

امام جمعه دزفول همبستگی و همدلی و وحدت را نعمتهای بزرگی دانست که باید قدر آنها را شناخت و افزود: به همت حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی مداحان شهرستان نظام مند و سازمان یافته شده‌اند که قابل تقدیر است.

همچنین حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دزفول ضمن گرامیداشت فجر انقلاب یاد شهدای فجرآفرین را نیز گرامی داشت و گفت: فرهنگ و اعتقادات فاطمی اساس و بنیان چیزی است که فجر را آفرید.

حجةالاسلام والمسلیمن بیگدلی افزود: در پیروزی انقلاب اسلامی تمام اقشار جامعه نقش بسزایی داشتند و در این میان مداحانی که در عرصه گسترش و عمق بخشی به فرهنگ انقلاب و اعتقادات و باورهای مردم فعالیت می‌کردند خوش درخشیدند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دزفول تصریح کرد: جمع حاضر مداحانی هستند که یا در انقلاب یا در دفاع مقدس و یا بعد از آن فعالیت داشته و امروز وظیفه سنگین ادامه انقلاب را بر دوش دارند و خدماتی داشته‌اند.