۲۰م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹ ق.ظ | کد خبر: 74829

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی“مجد دز” آئین عبادی سیاسی نمازجمعه با حضور اقشار مختلف مردم متدین و ولایت مدار دزفول، امیر آشنا فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول به همراه جمعی از خلبانان و پرسنل فداکارش و به امامت حجةالاسلام والمسلمین سید محمدعلی قاضی دزفولی امام جمعه دزفول در مصلای امام علی(ع) این شهرستان برگزار شد.

با اجتناب از محرمات الهی می‌توان تقوا و ورع داشت

خطیب نماز جمعه دزفول در خطبه اول نماز ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی گفت: با اجتناب از محرمات الهی می‌توان تقوا و ورع داشت.

در کنار زندگی ساده و بی آلایش حضرت زهرا(س) باید بینش سیاسی و اجتماعی آن حضرت نیز سرمشق جامعه قرار گیرد

امام جمعه دزفول در ادامه به مناسبت ایام فاطمیه به بخشی از زندگی پربار حضرت زهرای مرضیه(س) پرداخت و گفت: در کنار زندگی ساده و بی آلایش حضرت زهرا(س) باید بینش سیاسی و اجتماعی آن حضرت نیز سرمشق جامعه قرار گیرد.

محبت به اهل بیت علیهم السلام مستلزم عمل کردن به فرامین و اخلاق آنها در جامعه اسلامی است

وی نقش مادری و تربیت فرزندان در کنار دیگر زمینه‌ها و جهت‌های آن حضرت را مورد تأکید قرار داد و افزود: حضرت فاطمه زهرا(س) نقش وسیله و واسطه تقرّب به سوی خدای متعال را پیمود و محبت به اهل بیت علیهم السلام مستلزم عمل کردن به فرامین و اخلاق آنها در جامعه اسلامی است.

عشق و علاقه به اهل بیت علیهم السلام همراه با عمل، کلید حل مشکلات جوامع بشری در همه عرصه‌هاست

امام جمعه دزفو ل گفت: جامعه‌ای که در آن خلاف و گناه باشد نمی‌تواند ادعای محبت اهل بیت عصمت و طهارت داشته باشد.

وی اظهارکرد: عشق و علاقه به اهل بیت علیهم السلام همراه با عمل، کلید حل مشکلات جوامع بشری در کلیه عرصه‌هاست.

مخفی ماندن قبر حضرت زهرا در تاریخ اسلام نشان از نادیده گرفتن حق او و ظلم به آن حضرت است

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در خطبه دوم نماز جمعه دزفول با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به مخفی ماندن قبر آن حضرت در تاریخ اسلام اشاره کرد و گفت: عدم دستیابی به این موضوع سیاسی نشان از نادیده گرفتن حق او و ظلم به آن حضرت است.

به کوری چشم دشمن انقلاب اسلامی ۴۰ ساله شد و تمام نقشه‌های دشمن نقش برآب شد

امام جمعه دزفول در بخشی دیگر از خطبه‌های نماز ۱۹ بهمن سالروز نیروی الهی هوایی که بیانگر اتحاد و حضور همافران و همراهی با نیروهای انقلابی است را تبریک گفت و اظهار کرد: به کوری چشم دشمن، انقلاب ما ۴۰ ساله شد و تمام نقشه‌های دشمن نقش بر آب شد.

ملت ایران با حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تجدید بیعت با انقلاب، پیام اتحاد خود را به جهانیان خواهند رساند

وی با بیان اینکه حضور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تبلیغات مسموم دشمنان را بی‌اثر خواهد کرد، گفت: ملت ایران با حضور حماسی خود ضمن تجدید بیعت با انقلاب، پیام اتحاد خود را به جهانیان خواهند رساند.

با پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ تحقیر ملت ایران در برابر بیگانگان پایان یافت

امام جمعه دزفول اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ تحقیر ملت ایران در برابر بیگانگان پایان یافت.

تجلیل از انقلاب اسلامی ایران توسط سید حسن نصرالله و معرفی آن به سران منطقه و جهانیان

وی تجلیل از انقلاب اسلامی ایران توسط سید حسن نصرالله و معرفی آن به سران منطقه و جهانیان را نشان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران دانست.

مسیر تمدن بزرگ اسلامی در جهان بواسطه انقلاب هموار شده است

خطیب جمعه دزفول بیان داشت:ملت‌های مسلمان تحت ظلم از انقلاب سرمشق گرفتند و مسیر تمدن بزرگ اسلامی در جهان بواسطه انقلاب هموار شده است.

به فرموده مقام معظم رهبری نبایدبه دشمن اعتماد کرد زیرا پایبند به هیچگونه تعهد و قراردادهای بین المللی نیستند

حجةالاسلام والمسلمین قاضی از انقلاب اسلامی بعنوان یکی از عوامل بازدارنده توطئه بدخواهان یاد کرد و اظهار داشت: نباید فریب لبخند آمریکا را خورد و به آنها اعتماد کرد.

امام جمعه دزفول بیانیه کشورهای اروپایی را مداخله در ایران دانست و افزود: به فرموده مقام معظم رهبری نباید به دشمن اعتماد کرد زیرا پایبند به هیچگونه تعهد و قراردادهای بین المللی نیستند.

خبر مسرت بخش و تحقق وعده فرمانده هوا فضای سپاه کشور در رونمایی از موشک دزفول جای تقدیر دارد

خطیب جمعه دزفول رونمایی از موشک زمین به زمین دزفول خبر داد و گفت: این خبر مسرت بخش و تحقق وعده فرمانده هوا فضای سپاه کشور جای تقدیر دارد.

تقدیر امام جمعه و مردم دزفول از فرمانده کل قوا، سرلشکر جعفری و سردار حاجی زاده فرمانده هوا فضای سپاه

وی افزود: بنده بعنوان امام جمعه دزفول از طرف مردم متدین و انقلابی دزفول از فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری و سردار سرافراز سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران و سردار حاجی زاده فرمانده هوا فضا و نیز جوانان و همه دست اندرکاران ساخت موشک دزفول صمیمانه تشکر می‌کنم.