۱۹م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۳۰ ق.ظ | کد خبر: 74809

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی دزفول در ایام الله دهه فجر فاطمی و با حضور سرهنگ عیدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول و فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی، پس از مرثیه سرایی در سوگ شهادت حضرت زهرای مرضیه(س) ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و تقارن آن با شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: ایام فاطمیه بسیار اهمیت دارد و برای همه بزرگان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: شیعه حقیقی کسی است که تمام وجودش با محبت اهل بیت(ع) عجین شده باشد، ما هرچه داریم حتی دستاوردهای انقلاب اسلامی همه از برکت بانوی هر دو عالم است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی تصریح کرد: انقلاب با رهبری امام راحل و حضور مردم در صحنه به پیروزی رسید، ریشه استبداد برکنده شد و دست استکبار جهانی را از سر ملت ایران کوتاه گشت.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه دشمنان، ملت ایران را که از ظلم و خفقان رژیم پهلوی خائن به ستوه آمده بودند نشناختند اظهار کرد: پیروز شدن بر رژیم ۲۵۰۰ ساله کار ساده‌ای نبود ولی ملت ایران با تمسک به اسلام، دین و ولایت این کار بزرگ را به انجام رساند و دست اجانب را کوتاه کرد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: پیروزی انقلاب سخت بود ولی حفظ آن سخت‌تر، چراکه دشمنان دسیسه‌ها و توطئه‌ها کردند تا انقلاب را ساقط و یا از مسیر اصلی منحرف کنند ولی پس از گذشت ۴۰ سال فراز و نشیب و سرمایه‌گذاری فراوان ملت ایران نتوانستند مسیر انقلاب را عوض کنند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: مردم علیرغم فشارها و تبعیض‌ها به کشور و ولایت محبت داشته و همیشه در صحنه حضور دارند، امسال نیز حضور تک‌تک مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی به دهان دشمن خواهد بود و این بار نیز به پاس پاسداری از خون شهدا باید در صحنه حضور یابیم.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: انقلاب ما مسیری حق‌طلبانه داشته است و پشتوانه این انقلاب خون بهترین انسان‌ها می‌باشد، کسی که خون شهدا را پایمال کند علاوه بر عذاب اخروی در دنیا نیز رسوا خواهد شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی تأکید کرد: خداوند این انقلاب را حفظ خواهد کرد به شرط اینکه ما ملت ایران در صحنه باشیم و با بصیرت حرکت کنیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن تقدیر از تلاش نیروهای عرصه امنیت گفت: باید نیروی انتظامی را حمایت کرد تا بهتر بتواند قانون را اجرا کرده و با مخلان نظم و امنیت برخوردی قاطع داشته باشد.

امام جمعه دزفول لباس نیروی انتظامی را لباس افتخار دانست که باید قدر آنرا شناخت و مردم نیز قطعا با دیدن امنیت و آرامش قدردان خواهند بود.