۱۹م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۹:۲۸ ق.ظ | کد خبر: 74803

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی در دیدار جمعی از عشایر غیور و شهید پرور شهرستان دزفول به ایستادگی ملت ایران در مقابل دشمنان در طول ۴۰ سال گذشته اشاره کرد و گفت: مسیر انقلاب در راه اهداف و آرمانهای بلند را نشأت گرفته از وحدت و همدلی اقشار مختلف ملت ایران است.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر زن و مرد، پیر و جوان در کنار هم، برای دفاع از مملکت، دفاع از آب و خاک و دفاع از سرافرازی و عزتشان، در صحنه حضور یافته و در حماسه بزرگ ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی به نقش عشایر در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اشاره و خاطر نشان کرد: عشایر شهدای زیادی را تقدیم این نظام کردند و ما در مقابل شهدا مسئول هستیم و باید از میراث گرانبهایی که بواسطه خون شهیدان بدست ما رسیده حراست کنیم.

امام جمعه دزفول استقبال مردم از امام راحل در روز ۱۲ بهمن، را نشان از حکومت بر دلها دانست و تصریح کرد: حکومت امام خمینی(ره) حکومت زور و سرنیزه نبود؛ بلکه حکومت بر قلبها بود و همانطور که مردم، جوانان و عشایر از صمیم قلب او را دوست می‌داشتند، خلف صالح ایشان امام خامنه‌ای را نیز دوست می‌دارند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به دشواریها و مشکلات نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: حفظ پیروزی انقلاب به مراتب سخت‌تر از پیروزی آن است چرا که دشمنان همیشه در کمین هستند و ما باید مراقب شبیخون و هجمه‌های دشمنان باشیم.

امام جمعه دزفول ادامه داد: ملتی که همت بلند، اهداف بلند و آرمانهای بزرگی داشته باشد؛ طبیعتاَ مشکلات بزرگی خواهد داشت و ما هنوز راه زیادی در پیش داریم و به هدف نهایی نرسیده‌ایم.

حجةالاسلام والمسلمین ضمن اشاره به میثاق مجدد عشایر با امام و انقلاب، وظیفه آنان را بسیار سنگین دانست و گفت: همه ما در کنار هم بوده و برادریم، تنها تقوا ملاک تقرب الهی است باید هوشیار بود دشمن تفرقه ایجاد نکند.

امام جمعه دزفول حضور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن را نشان از استقامت مردم دانست و تأکید کرد: مشت گره کرده ملت بصیر و شجاع ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تیری به قلب دشمنان و یاوه گویان انقلاب خواهد بود.

شایان ذکر است در این دیدار جمعی از عشایر ضمن ابراز وفاداری به نظام و ولایت اشعاری با موضوع ایام الله دهه فجر سرودند.