۱۸م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۹ ق.ظ | کد خبر: 74777

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جمعی از فرماندهان و پرسنل تیپ ۲۹۲ زرهی سرلشکر شهید آزادی دزفول  در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در نهاد امامت جمعه دیدار  و ضمن تجدید بیعت با آرمانهای امام و شهدا وفاداری خود را به نظام و انقلاب و ولایت ابراز کردند.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به نقش ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی و در دفاع از میهن اسلامی در دوران قبل و بعد از دفاع مقدس پرداخت و گفت: بعد از دفاع مقدس نیز ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح به بازسازی کشور پرداخته و بر آمادگی‌های خود در دفاع از مرز و بوم در مسیر رشد و پیشرفت قدم برمی‌دارد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به رزمایش گسترده و موفق آمیز فدائیان حریم ولایت اشاره کرد و اظهار کرد: این رزمایش برای دشمنان درس عبرتی شد که این بار هم ارتش خوش درخشید و وظیفه‌اش را به نحو احسن انجام داد.

امام جمعه دزفول منشأ عزت، اقتدار و عظمت کشور پس از پیروزی انقلاب را مقاومت جمهوری اسلامی ایران در برابر توطئه‌ها و هجمه‌های دشمنان دانست و افزود: ملتی که بتواند در مقابل مشکلات بایستد و مقاومت کند دشمن را شکست خواهد داد و ما در این چهل سال آن را به اثبات رساندیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی هزینه سازش را به مراتب بیشتر از مقاومت دانست و گفت: هزینه‌ مقاومت در کشور ما امنیت است، ولی هزینه سازش بعضی کشورهای سازش کننده حقارت بوده و هست.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به مقاومت مردم لبنان و سوریه تصریح کرد: اسرائیل داعیه نیل تا فرات را در سر داشت ولی دشمن در اشراف نظامی و عملیاتی خود ذلیل بوده و همیشه در تهدید و خطر است که نشان از قدرت نظامی انقلاب اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه دارد.