۱۹م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید سلطانعلی مرادی پورفراش

همه خود خواهی‌ها و بدیها و اغراقات از حب نفس است.

زمان انتشار: ۱۹م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 74769

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر مفقودالاثر سلطانعلی مرادی پورفراش

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

ما از خدا هستیم و به سوی او بازگشت می‌کنیم. به نام خدا اینجانب سلطانعلی مرادی وصیت خود را می‌نویسم.

در این موقع که با نهایت خلوص و رقت قلب وصیت می‌نویسم. البته با استواری و ایمان خدائی. اول وصیت می‌کنم به تمام برادران و خواهران که بنده، برای تداوم راه الله به جبهه نبرد علیه کفر می‌روم. پس انتظار دارم از تمام برادران و خواهران که حرکتشان در جهت الله باشد. (الی الله مسیر) تا بتوانم معرفت الهی را کسب کنم.

یک وصیت اخلاقی می‌کنم باز به تمام برادران و خواهران دینی‌ام. گفته پیغمبر خدا(ص) را فراموش نکنند که فرموده است: (إنّی بُعِثْتُ لِأُتَمِّمَ مَکارِمَ الْأَخْلَاقِ) “من برانگیخته شدم تا اخلاق را بر شما کامل کنم.” پس انتظار دارم از تمام برادران و خواهران که این حدیث پیغمبر(ص) را همیشه مد نظر داشته باشند و جا دارد روحانیون متعهد و پیرو خط امام بیشتر این حدیث را برای امت شهید پرور بازکنند.

یک نکته از این حدیث را بازگو می‌کنم که امام امت خمینی بت شکن رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و جهان روی این نکته خیلی تکیه دارند( حُبَّ الدُّنْیَا رَأْسُ کُلِّ خَطِیئَةٍ) دوست داشتن نفس و پیروی از آن در راس همه اشتباهات و خطاهاست.

بنده وصیت می‌کنم این را به تمام امت شهید پرور ایران. چون که همه خود خواهی‌ها و بدیها و اغراقات از حب نفس است. یاد بگیریم از امام رهبر بزرگ که ما برای اسلام و رهبری او به جبهه می‌رویم. ببینیم که با آن همه عظمت و خدمت به اسلام، چقدر خضوع و خشوع نفس دارند. دیدیم که چه اشخاصی در اثر حب نفس و خودخواهی به انحراف کشیده شدند.

دیگر وصیت می‌کنم به خانواده خودم. حفظ کنند عفت زهرا گونه خود را؛ که جبهه رفتن ما هم از عفت شما مادران و خواهران و همسران است. امیدوارم فاطمه زهرا(س) را الگوی خود قرار دهید و بیشتر به او نزدیک شوید. خصوصاً سعی کنید اخلاق فاطمه دخت پیغمبر(ص) را بیشتر کسب بکنند که جامعه ما سخت نیازمند اخلاق فاضله است. اخلاق زهرا(س) گونه در یک کلام.

وصیت می‌کنم به پدرم؛ الگوی شما امام حسین(ع) باشد که فرزندانش اکبر و اصغر(ع) را در راه اعتلای دین الله شهید داد. پس تو هم پدر گرامی افتخار کن به این شهید ناقابل. و تو ای مادر صبر داشته و تحمل کن. تحملی زینب وار و سختی زهراگونه. امیدوارم که شیرت را حلالم کنی و زهرای اطهر(س) را وسیله شفاعت این حقیر قرار ده.

به برادران وصیت می‌کنم که ادامه دهنده جهاد فی سبیل الله باشند و در خط پاک امام حرکت کنند. به همسر و فرزندانم وصیت می‌کنم که ادامه دهنده راهم باشند. و از پدر گرامی و همسرم می‌خواهم که به نحو احسن در نگهداری و تربیت آنها کوشا باشند.

به تمام دوستان و آشنایان سلام می‌رسانم. امیدوارم که مرا ببخشند و به تمام همکاران گرامی وصیت می‌کنم که شعار و عملتان یکی باشد و دین خود را به خود شهیدان و مملکت اسلامی ادا کنند و در خط این پیر جماران، این پیغمبر زمان و نایب بر حق امام زمان(عج) باشند؛ نگذارند که منافقان این انقلاب اسلامی را به رهبری این شیر خروشان جماران را به انحراف کشیدند.

وَالسَّلامُ عَلَیْکُم ورَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ

سلطانعلی مرادی پور فراش

سوسنگرد شهر عاشقان شهادت           ۱۴/۲/۶۱

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول