۱۸م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰ ق.ظ | کد خبر: 74745

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جشن پیروزی انقلاب در سوم شعبان به همت سازمان آب و برق ناحیه شمال خوزستان و با حضور جمعی از مسئولین شهرستان فرارسیدن دهه مبارک فجر را در چهلمین فجر انقلاب تبریک گفت و افزود: انجمن اسلامی سازمان آب و برق ناحیه شمال خوزستان قبل و بعد از انقلاب در پیروزی انقلاب منشأ اثر بودند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: می‌توان خدمات این سازمان را در ۴ دهه انقلاب بعنوان یک کار فرهنگی جمع‌آوری کرده و در اختیار مردم قرار داد تا خدمات شایان این سازمان یادآوری شود.

امام جمعه دزفول به بیان خاطراتی از شهدای دزفولی دوران انقلاب پرداخت و گفت: شهدا در مبارزات دوران انقلاب نقش فراوانی ایفا کردند و می‌توان از شهید سبحانی بعنوان بنیانگذار مبارزه در دزفول یاد کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن تأکید بر ضرورت یادآوری آنچه در دوران انقلاب بر دزفول گذشت تصریح کرد: مسجد و منزل آیت الله قاضی(ره) جزء پایگاه‌های اصلی مبارزه در دزفول بود و ایشان با صلابت استقامت کرده و در مقابل طاغوتیان ایستادگی کردند.

امام جمعه دزفول افزود: مردم دزفول مردم بصیری بودند که همیشه در صحنه حضور داشتند و امام جمعه فقید دزفول پیشاپیش مردم در مبارزات ایفای نقش می‌کردند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: باید در چهلمین سال انقلاب در ۲۲ بهمن به دشمن نشان دهیم که این انقلاب با تقدیم خون پاک شهدا، ایثارگری جانبازان و سرمایه گذاری‌های فراوان آبیاری شده و ما علیرغم تمام مشکلات و سختیها و دشمنی دشمنان به پای انقلاب ایستاده، راه شهدا را ادامه داده و به فضل خداوند بر مشکلات غلبه خواهیم کرد و باز هم کشور عزیزمان ایران خواهد درخشید.