۱۸م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲ ق.ظ | کد خبر: 74740

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار مسئولین و پرسنل اداره بهزیستی دزفول در چهلمین سالروز انقلاب اسلامی بمنظور تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب اسلامی، خدمات بهزیستی در این ۴۰ سال را قابل توجه دانست و گفت: با تلاش صورت گرفته خدماتی متناسب با نیازهای جامعه ارائه شده است که باید تلاش شود این خدمات از نظر کیفیت و کمیت ارتقا یابند.

امام جمعه دزفول افزود: امروز متناسب با شرایط و فشارهای اقتصادی و معیشتی موجود باید مددرسانی به جامعه افزایش یابد که در این خصوص خلاقیت مدیر و پرسنل اداره بهزیستی در بهره‌وری صحیح از امکانات در روند خدمات رسانی می‌تواند بسیار مؤثر و دقیق باشد.

امام جمعه دزفول خاطر نشان کرد: خدمت رسانی منحصر به کمکهای مادی نیست چه بسا دلجویی و توجه به خانواده‌های هدف می‌تواند در حل مشکلات آن خانواده اثر داشته باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به میز خدمت اظهار کرد: بسیار اهمیت دارد که مردم احساس کنند که مسئولین به فکر مردم هستند، در رژیم طاغوت مسئولین به فکر مادیات و دنیاپرستی بودند ولی در جمهوری اسلامی مسئولین برای خدمت و تلاش بیشتر برای مردم مسئولیت می‌پذیرند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: آیت الله قاضی(ره) هیچ هزینه‌ای برای انقلاب نداشت ولی بسیاری از گره‌ها و مشکلات مردم بدست ایشان باز می‌شد، باید سیره این بزرگان برای مسئولین و مردم الگو بوده و درسی برای تلاش و کوشش بیشتر شود.

امام جمعه دزفول ضمن قدردانی از تلاشها  و خدمات اداره بهزیستی اظهار کرد: باید تعامل بین بهزیستی و نهاد امامت جمعه بیشتر شود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به مهدکودک آدینه در نمازجمعه اشاره کرد و گفت: توجه به مهدکودک آدینه توسط بهزیستی خدمتی به نمازجمعه است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی هدف اصلی بهزیستی را ارائه خدمت به مردم دانست و افزود: می توان یکی از مقرهای بهزیستی روز جمعه در مصلا مستقر شود تا کسانی که نیاز به مشاوره و راهنمایی دارند خدمات دریافت کنند.

همچنین رئیس اداره بهزیستی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای بهزیستی در شهرستان دزفول به وجود قریب ۶۰۰۰ معلول اشاره کرد و گفت: در شهرستان دزفول در حوزه توانبخشی قریب ۳۵۰۰ نفر از معلولین، مستمری بگیر هستند که ۲۵۰۰ نفر از آنها امسال تحت پوشش قرار گرفته‌اند.

وی افزود: مراکز دارای مجوز به حدود ۱۱۵ مرکز افزایش یافته و تلاش صورت گرفته در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی هم در حوزه پیشگیری و هم در حوزه اجتماعی بوده و از طرفی سعی شده که رضایت ارباب رجوع اولویت اول کار سازمان بهزیستی باشد.