۱۵م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۵م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۲ ب.ظ | کد خبر: 74721

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار مسئولین و جمعی از دانش‌آموزان دبیرستان پسرانه معارف شهید مطهری دزفول چهلمین دهه فجر را منور به انوار حضرت زهرا(س) دانست و گفت: در فجر فاطمی و سالگرد آیت الله قاضی دیدار جوانان خصوصا جوانان انقلابی بسیار مسرت بخش است.

امام جمعه دزفول به شعار ۴۰ سالگی انقلاب “افتخار به گذشته و امید به آینده” اشاره کرد و گفت: ۴۰ سال عزت و افتخار و تجربیات گهر بار دستاورد این ۴۰ سال است و از موفقیت‌های چشمگیر انقلاب اسلامی رویش‌های فراوانی است که موجب تداوم انقلاب شده است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ورود به دهه پنجم انقلاب را بسیار شیرین دانست و افزود: در این ۴ دهه، انقلاب فراز و نشیب‌های فراوان، مشکلات و گاه بحران‌های سنگینی را پشت سر گذاشته تا به این نقطه رسیده است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: نسل چهارم انقلاب باید توجه بیشتری کرده و تاریخ انقلاب را مورد کنکاش و مطالعه قرار دهد، نقاط قوت و ضعف، آسیب‌ها، چالش‌ها، تهدیدها و فرصت‌ها و سرمایه‌ها را بررسی کند.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه امروز انقلاب با وجود خلف صالح امام، همچنان پویا و بالنده پیش می‌رود اظهار کرد: جوان مؤمن و انقلابی باید جایگاه خود را بشناسد و بداند که چه وظیفه سنگین و خطیری برعهده دارد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی جوانان را نیروی محرکه انقلاب و جامعه خواند و افزود: جوانان نسل به نسل وظیفه خود را به خوبی انجام داده و انقلاب و کشور را در مسیر رشد و توسعه قرار دادند و امروز نسل چهارم با استعداد بیشتر و با ظرفیت‌های بالاتر باید شتاب علمی و شتاب پیشرفت کشور را افزایش دهد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: جوان امروز که در معرض هجمه دشمن است باید معارفی را که کسب می‌کند در عمل و در زندگی پیاده کند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به سرمایه‌گذاری فراوان برای انقلاب اشاره و خاطرنشان کرد: در هیچ مقطع تاریخی به این اندازه برای حفظ دین و ارزش‌ها خون داده نشده و اینها همه سرمایه‌هایی است که خرج انقلاب شده و باید به همان اندازه مراقبت شود.

امام جمعه دزفول با تأکید بر اینکه همه مکلف به انجام وظیفه به نحو احسن هستیم گفت: جوانان در متن جامعه هستند و امید جامعه به جوانان است باید قدر خود را بدانید و بدانید که عمر به سرعت در حال گذر است و فرصت جوانی فرصتی است که لحظات و دقایق طلایی دارد.