۱۵م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۵م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲ ق.ظ | کد خبر: 74710

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام محمدحسین بلک در ایام دهه فجر و در سالروز ارتحال عالم مجاهد امام جمعه فقید دزفول آیت الله قاضی دزفولی در مسجد امام حسن مجتبی(ع) مشهور به مسجد آیت الله قاضی(ره) و با حضور حجج اسلام قاضی امام جمعه دزفول و بیگدلی، جمعی از مسئولین نظامی و انتظامی و نمازگزاران این مسجد ضمن تبریک پایان چهلمین سال انقلاب و ورود به دهه پنجم انقلاب گفت: دهه پنجم انقلاب با اقتدار بیشتر، موفقیت روزافزون و با شکوه و هیمنه بیشتر به پیش خواهد رفت.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان خوزستان با اشاره به آیات قرآن گفت: مؤمنین همه صاحب درجه و مقام هستند ولی عالمان و فرهیختگان دینی نزد خداوند دارای مراتبی هستند خصوصا علمای ربانی و انسانهای بزرگی چون آیت الله قاضی که تمام عمرشان در مسیر اسلام و قرآن و انقلاب صرف شده است.

حجةالاسلام بلک بیان فضایل علما را بسیار ارزشمند دانست و اظهار کرد: آیت الله قاضی در سن ۴۰ سالگی به مرحله اجتهادی رسید که مورد تصدیق بزرگان بود، و از سال ۱۳۴۲ علیرغم کهولت سن در مبارزات خود علیه رژیم طاغوت همراه امام بود و شخصی اثرگذار در شهرستان، استان و حتی در کشور بود.

وی افزود: شهرستان دزفول یکی از کانون‌های مبارزه علیه طاغوت با محوریت آیت الله قاضی بود و علاوه بر اینکه در شخصیت این عالم فرزانه خللی وارد نمی‌شد، ذره‌ای هراس و خوف در دل نداشت.

حجةالاسلام بلک مسجد آیت الله قاضی را یکی از پایگاه‌های مبارزه در دوران انقلاب برشمرد و خاطرنشان کرد: آیت الله قاضی فقیه و مجتهد پشت سر رزمندگان به راه می‌افتاد و عقیده داشت “باید خاک پای رزمندگان را توتیای چشم کرد”.

حجةالاسلام بلک تصریح کرد: حضور و وجود مشعلهای فروزان و اوتاد الهی در تمام صحنه‌ها و حوادث سخت در میان مردم، شهرستان دزفول را در کل کشور و می‌توان گفت در جهان به شهر مقاومت تبدیل کرد.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان خوزستان گفت: پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و شوکت امروز بخاطر وجود چنین سرمایه‌های بزرگ و به برکت خون شهدا و عالمانی است که نه تنها خود انقلابی بودند بلکه انقلابیون فراوانی پرورش دادند.

وی خاطرنشان کرد: استمرار ایستادگی و مقاومت این مرز و بوم مسئولیت مهمی است که بر دوش ما می‌باشد، حضور منطقه‌ای و اقتدار سیاسی و نظامی امروز، و حرکت رو به جلو در ابعاد مختلف بارقه‌های امیدی است که خداوند به ما ارزانی داشته است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان خوزستان تصریح کرد: در فقدان امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری با صلابت و شجاعت این انقلاب را حفظ کردند.