۱۵م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۵م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۴ ق.ظ | کد خبر: 74706

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در جمع نمازگزاران مسجد حضرت مهدی(عج) تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر را گرامی داشت و ضمن اشاره به فرمایشات امام خمینی گفت: انقلاب و نهضت ما برگرفته از معارف علوی، فاطمی و حسینی است و حضرت فاطمه زهرا(س) به ما آموخت چگونه مدافع ولایت و امامت باشیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با اشاره به روایات و احادیث ائمه اطهار(ع) امامت را مظهر وحدت دانست و اظهار کرد: خداوند امامت را برای ایمن شدن جامعه از دو دستگی و جدایی، و اطاعت از ائمه را جهت نظام جامعه و خلقت قرار داد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی، معنی شیعه را محبت و دوستی اهل بیت(ع) دانست و خاطرنشان کرد: انسانهای بزرگ هم جاذبه بسیار قوی دارند و هم دافعه قوی دارند و محبتی که حقیقی نباشد محبت ظاهری است.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به خیانت خاندان رژیم طاغوت به ایران اسلامی تأکید کرد: نسل چهارم و جوان امروزی باید بدانند که هجمه فرهنگی دشمن به گونه‌ای است که تلاش می‌کند نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد و رژیم طاغوت را علیرغم فسادها، تطهیر کند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول همچنین در سالگرد ارتحال عالم فقیه و مجاهد مرحوم آیت الله مجدالدین قاضی از ایشان به شخصیتی وارسته و انقلابی یاد کرد و گفت: شخصیت این عالم با انقلاب اسلامی و فرهنگ دفاع مقدس گره خورده بود که به جز خدا به چیز دیگری نمی‌اندیشید.

همچنین نماز مغرب و عشا در این مسجد به امامت حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول اقامه شد.