۱۴م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹ ق.ظ | کد خبر: 74690

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در ایام دهه فجر فاطمی و سالروز رحلت آیت الله قاضی امام جمعه فقید دزفول در حسینیه سپاه ناحیه دزفول و با حضور حجةالاسلام کارخانه مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه دزفول و پور و جمعی از پرسنل سپاه گفت: با همدلی و تعامل می‌توان مسیر انقلاب را ادامه داد و بازویی برای مقام معظم رهبری بود.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به اینکه دشمن از همدلی ملت و مسئولین هراس دارد اظهار کرد: باید با بصیرت و آگاهی حربه را از دشمن گرفت و پشتوانه مقام معظم رهبری بود.

امام جمعه دزفول افزود: با تلاش در جهت تقویت نیروهای منتسب به رهبری و تعامل و هم‌افزایی آنها با هم قطعا سخن امام “پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد” محقق خواهد شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به ۴۰ سالگی رسید و به کوری چشم دشمنان بالنده و توفنده در حرکت است.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: دشمن سعی فراوان دارد که سیاه نمایی کند و دستاوردهای انقلاب را ناچیز جلوه دهد و در مقابل، چهره کریه رژیم طاغوت را بزک کرده و دوران سیاه و تاریک طاغوت را تطهیر کند، باید برای نسل جوان که مخاطب دشمن است انقلاب را به تصویر کشیده و معرفی کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: آیت الله قاضی انسان وارسته و عالم متخلق به اخلاقی بود که می‌توان ایشان را بعنوان یکی از چهره‌هایی که در انقلاب شاخص و اسطوره بود معرفی کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به تشابهات امام جمعه فقید دزفول با امام اشاره کرد و گفت: ایشان انقلاب را با تمام وجود باور داشت و تمام زندگی خود را وقف انقلاب کرده بود، معتقد بود که نظام باید مشکلات مردم را حل کند.

امام جمعه دزفول از اخلاص و و لایتمداری آیت الله قاضی سخن گفت و افزود: آیت الله قاضی بسیار شجاع بود، از طاغوت و طاغوتیان هراس نداشت و جوانان انقلابی و رزمندگان را دوست داشت.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به اینکه امام به ما هویت داد و ولایتمداری را به ما آموخت گفت: امام با روحیه اخلاص و خودباوری توانست رژیم طاغوت ۲۵۰۰ ساله را که توسط استکبار جهانی تجهیز شده بود ریشه کن کند.

امام جمعه دزفول افزود: آیت الله قاضی خود را سرباز محض امام می‌دانست، توجهی به دنیا نداشت، قانع بود و به شدت از تجملات و تشریفات پرهیز می‌کرد،

وی افزود: روحیه بدهکار بودن به انقلاب و نه طلبکار بودن از انقلاب، موجب پیروزی و نجات کشور از مشکلات می‌شود.

شایان ذکر است در پایان، تابلوی نفیسی از آیت الله قاضی(ره) امام جمعه فقید دزفول به حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول اهدا شد.