۱۴م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵۷ ق.ظ | کد خبر: 74686

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در ایام فاطمیه و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم روضه‌خوانی با حضور حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، تعدادی از هیآت عزاداری و شورای هیآت مذهبی، کانون مداحان و شعرای مذهبی دزفول در حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) برگزار شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن اشاره به تقارن ایام فاطمیه با فجر پیروزی انقلاب اسلامی، شهدا را تربیت شده فرهنگ فاطمی دانست گفت: انقلاب و خاستگاه نهضت ما به فرهنگ فاطمی برمی‌گردد و فجر انقلاب که انفجار نور بود با انوار مشعشع و نورانی حضرت فاطمه زهرا(س) در هم آمیخته است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول به محبت اهل بیت(ع) خاطرنشان کرد: هرچه داریم از عشق و محبت به اهل بیت عصمت و طهارت است و ریشه و اساس ارکان اعتقادی شیعه در تمام جنبه‌ها و عرصه‌ها، به محبت و مودت حضرت فاطمه زهرا(س) برمی‌گردد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی ادامه داد: اگر امروز کسانی خدمتی را بدون هیچ چشم داشتی انجام می‌دهند همه از محبت عصمت و طهارت اهل بیت(ع) است.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: مراجع عظام و مقام معظم رهبری که بعنوان نگهبانان دین هستند بر بزرگداشت ایام فاطمیه تأکید دارند، شهرستان دزفول آمادگی دارد که فاطمیه را با اقتدار و عظمت برگزار کند تا برگ زرین دیگری در این شهرستان رقم بخورد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول به فضل و کرم اهل بیت اشاره کرد و افزود: محبت و مودت به اهل بیت(ع) هویت، شخصیت، ریشه و اساس ماست که اگر این را از ما بگیرند هیچ نداریم و نباید به دشمن اجازه بدهیم که فاطمیه را همانند غدیر از ما بگیرد.