۴م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵ ب.ظ | کد خبر: 74465

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین در جمع اهالی روستای قلعه سید در مسجد نور این منطقه ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: مؤمنین این منطقه پرونده درخشانی در تدین و ولایتمداری دارند و حضور جوانان و نوجوانان مایه خرسندی است.

امام جمعه دزفول ایران را به برکت انقلاب اسلامی کشوری علوی و فاطمی دانست و افزود: کشور ما که روزی در خدمت دشمنان اسلام بود امروز از حرم اهل بیت و مظلومین عالم دفاع می کند و در خدمت اهل بیت است که خود نعمت بزرگی است.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: شعله آتش خیمه‌ها در کربلا در سال ۶۱ هجری هنگام آتش زدن در خانه حضرت فاطمه زهرا(س) شروع شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: برگزاری مجالس عزاداری در ایام فاطمیه برای گم نکردن راه، تشخیص مسیر درست و تمیز حق و باطل است، حضرت زهرا(س) جان خود را در راه حمایت از ولایت از دست داد ما نیز باید در کنار ولایت باشیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: یکی از دلایلی که دشمنان در این ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی علیرغم تمام دسیسه‌ها و توطئه‌ها نتوانستند انقلاب را از حرکت بازدارند، بصیرت و هوشیاری مردم بود.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه امام ملت ایران را منسجم کرد خاطرنشان کرد: شهدا با خون خود کلام الهی را که برترین انسانها باتقواترین آنهاست امضا کردند و دشمن را شکست دادند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول اظهار کرد: مردم فهیم ایران سختیهای فراوانی را پشت سر گذاشته و امروز نیز سختیهای فراوانی دارند ولی برای رسیدن به اهداف و آرمانهای بلند انقلاب تحمل می‌کنند.

امام جمعه دزفول افزود: دشمن تلاش می‌کند که هویت انقلاب اسلامی را خدشه‌دار کند و افرادی هم دانسته یا نادانسته به دشمن برای رسیدن به اهدافش کمک کرده و در زمین دشمن بازی می‌کنند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی گفت: هر مسئولی که مسئولیت می‌پذیرد باید به مردم خدمت کند و بداند که مقام و منصب مسئولین از مقاومت، بصیرت و فداکاری مردم و خون پاک شهدا می‌باشد.

امام جمعه دزفول فرهنگ فاطمی را مطالبه‌گری و حمایت از ولایت و فریاد ایشان را فریاد حق طلبی و عدالت خواهی  دانست و افزود: باید بصیرت داشت و مراقب تبلیغات دروغین بود، امروز در امتحان بزرگ الهی قرار داریم و باید میراث گرانبهای انقلاب را که به ما رسیده حفظ کنیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به موقعیتها و ظرفیتهای دزفول اشاره کرد و گفت: اگر از موقعیت دزفول درست استفاده شود علاوه بر اشتغال جوانان دزفول می‌توان برای جوانان شهرها و استان‌های همجوار نیز ایجاد شغل کرد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: مسئولین باید متوجه باشند که مردم بسیار فهیم و صبور هستند و اگر احساس کنند که مسئولین نیز همانند مردم سختیها را تحمل می‌کنند به راحتی متحمل سختیها خواهند شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: زندگی تجملی و اشرافی از آن رژیم طاغوت بود و نباید آن را برگرداند، باید اسلام، ولایت، دین، خدمت به مردم و رضایت مردم اهمیت داشته باشد.

شایان ذکر است که امام جمعه دزفول با ذکر توسل به حضرت صدیقه طاهره(س) سخنان خود را پایان داد.

همچنین امام جمعه دزفول از نمایشگاه فاطمیه که در این روستا برپا شده بود دیدن کرد.