۶م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۶م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۹ ق.ظ | کد خبر: 74451

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جمع دانشجویان، اساتید، فرماندهان نظامی و انتظامی، علما، ائمه جمعه شهر امام و میانرود و حجةالاسلام والمسلمین شاهرودی در آئین نماز وحدت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول که به همت بسیج کارمندی برگزار شد گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) اول مظلومه عالم بعنوان اولین مدافع ولایت با تمام وجود از ولایت حمایت کرد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه شاه بیت سخن حضرت زهرا(س) دفاع از ولایت است اظهار کرد: یکی از محورهای وحدت ولایت و امامت است که اگر ولایت نباشد دستورات اسلام نیست، وحدت باید حول محور ارزش‌های معنوی و دوستی با خدا باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: آن دوستی، ارتباط و وحدتی ارزشمند است که بر محور الله بچرخد و آن از مسیر ولایت می‌گذرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی حادثه‌ای بود که در قرن اخیر بی نظیر بود، امام تمام تاریخ را تحت الشعاع خود قرار داد و ملت بزرگ ایران با پیروی از امام و ولایت این معجزه بزرگ را خلق کرده و به پای آن ایستادند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: تمام اتفاقات اخیر آمریکا نشان از استیصال و سقوط یک قدرت دارد و وعده مقام عظمای ولایت که “آمریکا شکست سختی خواهد خورد” محقق می‌شود اگر میراث گرانبهای انقلاب را که علیرغم دشمنی دشمنان همچنان پاینده است حفظ کرده و در صحنه باشیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطر نشان کرد: اگر عزت و آبرو و عظمت را که شهدا با فدا کردن جان خود برای انقلاب به ارمغان آوردند و امروز به ما رسیده وسیله خدمت به مردم بدانیم قطعا فرمایش رهبر تحقق می‌یابد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: اگر ملت صبور و قدرشناس ایران پشتیبان ولایت باشند دشمنان بار دیگر شکست خورده و در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهند ماند ولی اگر راه شهدا را فراموش کرده و فریفته پست و مقام دنیا شویم قطعا این اتفاق نخواهد افتاد.

امام جمعه دزفول کسانی را موفق دانست که اهل محاسبه نفس باشند و خاطرنشان کرد: امروز فرصتی برای خدمت فراهم شده است و نباید این فرصت‌ها را از دست داد، باید مراقب بود و به یاد داشت که همه باید در پیشگاه الهی پاسخگو باشیم.

گفتنی است که در پایان این مراسم با قرائت فاتحه بر مزار ۵ شهید گمنام مدفون در مسجد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول، یاد شهدا را گرامی داشتند.