۳م، بهمن ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳م, بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳ ب.ظ | کد خبر: 74438

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در مجلس روضه حضرت فاطمه زهرا(س) که از سوی شهرداری و در محل اردوگاه شهید قاضی برگزار شد ضمن تسلیت شهادت حضرت صدیقه طاهره(س) شفیعه محشر گفت: محبت اهل بیت بزرگترین سرمایه انسان در دنیا و آخرت است.

امام جمعه دزفول یاد شهدا و علما را که حق بزرگی به گردن همه دارند گرامی داشت و خاطرنشان کرد: شهید سید هبت الله قاضی انسان مخلص و بزرگی بود که خدمات ایشان پس از شهادت شناخته شد و می‌توان گفت که نتیجه اخلاص است که انسان به چنین مرتبه‌ای می‌رسد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول فراموش کردن شهدا و علما را آغاز سقوط  دانست و تصریح کرد: در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی هستیم، باید قدرشناس نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی حل مشکلات مردم را توفیق الهی دانست و افزود: مسئولین هرچه دارند از مردم دارند و از فداکاری، از خود گذشتگی و خون پاک شهدا است که مسئولین به مقام و منصب رسیده‌اند و به همین دلیل است که باید برای مردم تلاش کنند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: اگر مسئولین نمی‌توانند مشکلات مردم را حل کنند حداقل خود نیز همانند مردم و با همان شرایط زندگی کنند و همان مشکلات و فشارها را تحمل کنند که در این صورت تحمل مشکلات برای مردم آسانتر خواهد بود.