۲۷م، دی ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۷م, دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷ ق.ظ | کد خبر: 74322

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان خوزستان سرهنگ صالحی ضمن قدردانی از زحمات نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی باید حمایت شود و ابهت و کارآمدی آن حفظ شود تا بتواند به وظایف خود بدرستی عمل کند؛ ولی نواقص و چالش‌ها نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه دزفول امنیت را  اولویت صلی شهرستان دانست و اظهار کرد: مکاتبات متعددی در خصوص ایجاد امنیت با مسئولین صورت گرفته و در جلساتی با مسئولین در تهران موضوع مطرح و گزارش نیمه اول سال ۹۷ ارائه شد و بحث امنیت را مطالبه کردم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن توجه دادن به سلاح‌های غیرمجاز در دست افراد تصریح کرد: اجرای حدودئ الهی یکی از مطالبات مردم است که در خطبه‌ها به آن اشاره می‌شود؛ مسئولین باید با سارقین و اشرار با شدت برخورد کنند تا احساس امنیت به مردم برگردانده شود.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه احساس ناامنی از خود ناامنی بدتر است افزود: به دلیل عدم برخورد جدی با تجری، فضای گستاخی مجرمین ایجاد شده است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: در حد توان و وسع خود پیگیر امنیت شهرستان هستم.

همچنین سرهنگ صالحی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان خوزستان نارضایتی مردم به دلیل اطلاع رسانی ضعیف نسبت به عملکرد و پیگیری نیروی انتظامی است؛ جلب رضایت مردم، امیدواری به نظام و حاکمیت را در پی خواهد داشت.

دراین جلسه همچنین دو خانواده از مالباختگان بصورت مستقیم مشکلات خودرا با جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان خوزستان مطرح کردند.