۲۶م، دی ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۶م, دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۲ ب.ظ | کد خبر: 74306

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار گروه جمنا چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را نقطه عطف دانست و گفت: باید در چهل سالگی انقلاب به استقامت و پایداری جهت به ثمر رساندن انقلاب و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی بازنگری داشت.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: انقلاب اسلامی با پشت سرگذاشتن فراز و نشیب‌های فراوان، به برکت خون شهدا و اعتقاد راسخ به اسلام ناب، به ۴۰ سالگی رسیده و ان‌شاءالله ادامه خواهد یافت.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تأکید کرد: با پیش رفت انقلاب و پیچیده‌تر شدن دشمنی دشمنان، تلاشها نیز باید بروزتر، انقلابی‌تر و مجاهدانه‌تر صورت گیرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: دشمن با تمام توان تلاش می‌کند که انقلاب را از حرکت بازداشته و از مسیر اصلی منحرف کند و این می‌طلبد که همه با همت بیشتر تلاش کنند.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر جزیره‌ای عمل نکردن تصریح کرد: باید توان و ظرفیت افراد ادغام شده و کارها در یک راستا صورت پذیرد تا در جامعه موج ایجاد کرده و نتیجه بهتری داشته باشد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه دشمن سعی دارد اذهان مردم را از فرمایشات مقام معظم رهبری منحرف کند خاطرنشان کرد: اگر مردم و مسئولین توصیه‌های مقام عظمای ولایت را در خصوص مبارزه با فساد، اشرافی‌گری و … جدی می‌گرفتند امروز شاهد چنین اوضاعی در جامعه نبودیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی قدر دانستن عزت نفس را ضروری دانست و افزود: باید فرهنگسازی شود تا افراد عزت نفس خود را حفظ کنند و تن به خواری و ذلت ندهند.

همچنین جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گزارشی از نحوه فعالیت این گروه ارائه داده و به بیان برخی مشکلات ایجاد شده پرداختند.

شایان ذکر است که گروه جمنا “جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی” مجموعه‌ای از نیروهای ولایی و ارزشی هستند که بدون هیچ پاداشی شبانه‌روز در جهت دفاع از ولایت و ارزشها برای ادای تکلیف در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی تلاش می‌‌کنند.

این گروه دیده‌بانی اصلی نظام و انقلاب خصوصا مسائل شهرستان را بر عهده گرفته‌اند و گفتی است که جمنا در ۸ شهر شهرستان دزفول راه‌اندازی شده است.