۲۴م، دی ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۴م, دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲ ق.ظ | کد خبر: 74263

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار در جمع کادر پرستاری بیمارستان بزرگ دزفول و مرکز درمانی امام حسن مجتبی(ع) با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی دزفول، فرمانده سپاه ناحیه دزفول و معاون فرماندار ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب(س) بزرگ پرستار حادثه عاشورا گفت: این بانوی بزرگ اسلام علاوه بر پرستاری، رسالت‌های بزرگ دیگری نیز انجام دادند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: پرستاری یکی از مشاغل بسیار مهم و حساس است که اگر نباشد جامعه با اختلال مواجه خواهد شد و پرستاران با تأسی از حضرت زینب کبری سلام الله علیها خالصانه و صادقانه به مردم خدمت می‌کنند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به اینکه نمی‌توان تلاش و زحمات پرستاران و کادر پزشکی را توصیف کرد افزود: باید از پرستاران و از مسئولینی که با تلاش شبانه‌روزی سعی در فراهم آوردن رضایت مردم دارند تقدیر کرد.

شایان ذکر است که امام جمعه دزفول در دیدار با پرستاران و کادر پزشکی بخش‌های مختلف بیمارستان بزرگ دزفول و مرکز درمانی امام حسن مجتبی(ع) در روز پرستار به هر بخش یک جلد قرآن هدیه داد و به تمام پرستاران گل اهدا کرد.