۳۰م، دی ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳۰م, دی ۱۳۹۷ ساعت ۲:۱۲ ب.ظ | کد خبر: 74167

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول طی احکام جداگانه‌ای حجج اسلام شیخ مصطفی محجوب بعنوان مشاور فرهنگی امامت جمعه دزفول در امور جوانان و تبلیغات دینی و شیخ امین حسینوند بعنوان مشاور جوان امامت جمعه دزفول در امور جوانان و آموزش‌های دینی را به مدت یک سال منصوب کرد.

در متن پیام انتصاب حجةالاسلام شیخ مصطفی محجوب آمده است:

جناب مستطاب حجةالاسلام شیخ مصطفی محجوب(دامةافاضاته)

با سلام و تحیت

بدینوسیله حضرتعالی را بعنوان مشاور فرهنگی امامت جمعه دزفول در امور جوانان و تبلیغات دینی به مدت یک سال منصوب می‌نمایم. امید است با توجه به توانمدی‌های جنابعالی و فرصت‌ها و استعدادهای جوانان متدین و انقلابی شهرستان دزفول به برنامه‌های فرهنگی و مراسمات تبلیغی مخصوصاَ در حوزه جوانان و نوجوانان و مساجد، با رویکرد منویات مقام معظم رهبری توجه ویژه داشته، در همراه ساختن هرچه بیشتر نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی با ارزش‌ها و معنویات نهضت اسلامی کوشا باشید. توفیق جنابعالی را از خداوند منان مسئلت دارم.

والسلام علی من التبع الهدی

سیدمحمدعلی قاضی دزفولی

امام جمعه دزفول

همچنین متن پیام انتصاب حجةالاسلام شیخ امین حسینوند به این شرح است:

جناب مستطاب حجةالاسلام شیخ امین حسینوند(دامةافاضاته)

پس از سلام و تحیت

بدینوسیله جنابعالی را بعنوان مشاور جوان امامت جمعه دزفول در امور جوانان و آموزش‌های دینی به مدت یک سال منصوب می‌نمایم. امید است که با تلاش و کوشش جنابعالی در امور تربیتی و دینی بویژه طرح شجره طیبه صالحین و فعال‌تر و منسجم‌تر نمودن آن با همراهی و همکاری مربیان این طرح و کمک و مساعدت نیروی مقاومت بسیج در جهت نیل به اهداف تربیتی و آموزشی شجره طیبه صالحین موفق و مؤید باشید.

لازم است با تشکیل دبیرخانه فعال و جلسات سرحلقه‌ها و مربیان و سرمربیان جهت فعال شدن طرح به صورت مستمر گزارش پیشرفت کار را به بنده ارائه نمایید. توفیق جنابعالی را از خداوند منان مسئلت دارم.

والسلام علی من التبع الهدی

سیدمحمدعلی قاضی دزفولی

امام جمعه دزفول