۲۱م، دی ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید عبدالرحیم بختیاری

دنیا چون سرابی است که انسان را بسوی خود می‌کشاند.

زمان انتشار: ۲۱م, دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 74079

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

وصیت‌نامه برادر شهید عبدالرحیم بختیاری

 إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ فِی سَبِیلِ اللَّهِ 

در قضیه جدال حق و باطل رشادتهای مردان حق پرست همیشه ثابت شده ‏است.

در داستان جدال جنگ ما این رشید، مردان شهیدان پاکباخته‏ای هستند که عزت و شرف را به ما بخشوده‏اند. شهیدانی که گلهای سرسبد بستانمان بودند.

ثابت قدمها، پارسافرها، صالح‏نژادها،  پویاها، نیل‏سازها، …

آری اگر قرار با عدالت است؛ شخص گناهکار و روسیاهی چون من هیچ‌گونه تشبیهی با آنان ندارم و عدل هم آن است که چون آنان ذکر نگردم.

خدایا شاهدی که در این دنیا هیچ جای برای خودم نمی‏یابم. خدایا تو خود شاهدی که بعد از شهادت عزیزان، بخصوص او که قسمتی از جسمم بود. یعنی علی چنان آتشی بر جانم زد که هر لحظه مرگ را برای خود، آرزو می‏کردم و نیز شاهدی که با این بار مصیبت در اجتماع نگریستم و سعی بر انجام صبر این تنها سلاح ناامیدان داشته‏ام. مردم، دنیا چون سرابی است که انسان را بسوی خود می‌کشاند.

مردم از این جایگاه امتحان خویش غافل نباشید. شتاب در راه خدا کنید، برای خدا و برای رضای او و به عشق او، او که رحمن است و رحیم، اعمال خویش را انجام دهید که نتیجه آن را خواهید دید.

غروب است و ساعاتی دیگر حمله شروع می‌شود. ساعاتی دیگر بر نامردها می‌تازیم؛ که عزیزانمان را از ما گرفتند، بر سر مردمانمان موشک و توپ و ریختند؛ می‌تازیم، ای عزیزان شهید، خداوند به ما دستورانتقام داده و هم اکنون لحظه انتقام است. انتقام شما عزیزان، انتقام مادران شما، انتقام فرزندان شما و انتقام تمام مردمی که از این یاغیان پست ضربه دیدند. من بسیاری گناه کرده‌ام،خانواده عزیز، دوستان، آشنایان، مسلمین برایم دعا کنید، دعا کنید که خداوند این حقیر را ببخشد. من نیز می‌خواهم در کنار او باشم.

هدفم رضای خدا، انجام تکلیف الهی و گرفتن انتقام از این جانیان پست بود. دینم اسلام و امامم روح خدا خمینی عزیز است. و نیز اگر کشته شوم کسی به امامم بگوید حقیری که نام تو را یدک می‌کشید عشق به زیارت تو را داشت؛ حال که سعادت زیارت را نداشت؛ اماما برایش دعا کنی.

یک ماه روزه و سه ماه نماز برایم بجا بیاورید از مقدار پول خودم.

خانواده عزیز، پدر و مادر، تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که مرا ببخشید و برایم دعا کنید.

و شما ای انسانهای بظاهر بیدار که در خوابی سخت فرو رفته‌اید دمی تعجیل کنید؛ که دیگر وقت خواب نیست. دستور امام را با این مسائل بی خود پشت پا نگذارید و بسوی جبهه‌ها هجوم آورید؛ که موقع امتحان همه ما اکنون است.

والسلام

عبدالرحیم بختیاری۲۳/۲/۶۵

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول