۸م، تیر ۱۳۹۰
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۸م, تیر ۱۳۹۰ ساعت ۸:۲۱ ق.ظ | کد خبر: 7376

به گزارش خبرنگار مجد دز مراسم بزرگداشت شهدای هفت تیر هم زمان با سالروز شهادت آن بزرگواران سه شنبه بعد از نماز عصر در حرم مطهر سبزقبا ؛ باحضور مسئولین و مدیران شهری و مردم شهید پرور دزفول ؛ برگزار شد .

حجت الاسلام و المسلمین کامل خیرخواه سخنران این برنامه و هم رزم شهید سید کاظم دانش طی سخنانی به تبین جایگاه رفیع انقلاب اسلامی در جهان پرداخته و با برشمردن توطئه های استکبار جهانی گفت :

دشمنان ؛ انقلاب ما را بهتر خودمان شناخته اند و دلیل آن اجرا نمودن توطئه های متفاوت و گوناگون در عمر ۳۳ ساله انقلاب بوده است .

خطیب مراسم بزرگداشت شهدای هفت تیر افزود : یکی از طرح ها و توطئه های مذبوحانه استکبار جهانی بر علیه انقلاب ترور شخصیت های برجسته و ستون های انقلاب اسلامی به دست منافقان کوردل بوده است . لکن از این اصل اساسی غافل بوده اند که ؛ ریختن خون هر شهید درخت انقلاب را پر ثمر تر و پایدارتر می کند .

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به ویژگی های ممتاز شخصیت والای شهید دکتر بهشتی گفت : آنچه امام را بیشتر از شهادت شهید بهشتی متاثر کرد ، مظلومیت آن عزیز بود ، که اشاعه تهمت ، افترا ،شایعه پراکنی و تبلیغ منفی یکی از راهکارهای دشمن بوده و هست که مردم ما باید با بصیرت و آگاهی حرف های صواب و ناصواب را از هم تشخیص دهند .

ایشان سخنان خود را با تقدیر از شخصیت و فعالیت های شید سید کاظم دانش پایان داد/

در انتهای این مراسم مداح اهل بیت حاج عبدالرحیم شهروزیان با ذکر اشعار و مصیب اهل بیت(علیهم السلام ) بر معنویت مراسم افزود .