۱۸م، آبان ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۶ ب.ظ | کد خبر: 73290

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” تنی چند از جوانان دغدغه‌مند و انقلابی شهرستان دزفول با ارسال نامه‌ای به امام جمعه دزفول خواستار پیگیری بعضی از مطالبات این شهرستان شدند.

متن نامه و پاسخ امام جمعه دزفول بدین شرح است:

باسمه تعالی

امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه در شهرستان دزفول

جناب حجةالاسلام و المسلمین قاضی دزفولی(حفظه الله تعالی)

با سلام و احترام

جنابعالی به خوبی از شرایط و اوضاع فعلی دزفول مطّلع هستید و تریبون مقدّس نماز جمعه نیز به درستی پیرامون مشکلات شهرستان در مورد عزل و نصبها، استخدامها و پیمانکاریهای مسئله دار و نیز مصیبتِ تشدید نا امنی‌ها و تهدیدات فرهنگی و … ادای رسالت می‌کند که جای تقدیر و تشکر دارد.

ما جمعی از جوانان دغدغه‌مند و انقلابی دزفول در کنار خیل شهروندان، این مسائل را مشاهده و ضرورت توجه به آن را درک می‌کنیم.

اما متأسفانه با شروع فعالیت‌های تنی چند از جوانان دلسوز دزفول که نگران آینده شهرشان هستند، شاهدیم که به تاوان بیان انتقادات و اعتراضات به عملکرد برخی مسئولین و اهالیِ بعضا غیرانقلابیِ حیطه رسانه دزفول، از سوی عده‌ای که بدنبال منافع و مطامع شخصی خود هستند، بطور مداوم مورد توهین، تخریب و تهدید قرار می گیرند.

ظاهرا کسانی در شهرستان دزفول دارند به این حرکت انقلابی و مطالبه جویانه فشار وارد می‌کنند تا میوه‌های مرعوب شدن مردم را در انتخابات سال آینده مجلس بچینند.

کسانی که با اختلاف افکنی میان اقوام ساکن شهرستان دزفول قصد دارند آحاد مردم منطقه را از یکدیگر جدا کنند، اکنون کار به جایی رسیده که ما را به جرم فعالیت انقلابی و دلسوزی برای حفظ داشته‌های فرهنگی و اعتقادی شهرمان تهدید می‌کنند که با نفوذ در محاکم قضایی شهرستان قصد آزار رساندن و چسباندن انگ دارند.

سؤال ما از حضرتعالی به عنوان زعیم فرهنگی دزفول این است که آیا پاداش پیگیری فریضه نهی از منکر آن هم با محوریت فعالیت انقلابی و دفاع از ارزش‌های فرهنگی و اعتقادی در دارالمؤمنین دزفول ایجاد رعب و وحشت و تهدید به بگیر و ببند قضایی است؟!

آیا مسئولان محترم محاکم قضایی شهرستان دزفول باخبرند که کسانی با تکیه بر سِمَت و جایگاه ایشان دنبال بستن قلم‌ها و دهان حقگوی مردمند؟

تنی چند از جوانان دغدغه‌مند و انقلابی شهرستان دزفول

لازم به ذکر است که تلاش می‌شود این نامه به دادستان محترم دزفول و ریاست محترم پلیس فتای دزفول نیز ارسال شود.

پاسخ امام جمعه دزفول به تقاضای جوانان غیرتمند و انقلابی

سلام علیکم لطفا در پاسخ به این تقاضای جوانان غیرتمند و انقلابی برسانید:

همانطوری که مقام معظم رهبری همواره بر حمایت از حرکت‌های فرهنگی بصورت مردمی و خودجوش حمایت فرمودند، بنده حقیر نیز از احساس مسئولیت جوانان انقلابی و متدین شهرستان دزفول که مطالبات بحق خود را در چارچوب‌های قانونی رسانه‌ای می‌کنند و مسئولین شهری و من‌جمله بنده را امر بعروف می‌نمایند صمیمانه تشکر می‌نمایم و از مسئولین محترم هم تقاضامندم با این عزیزان با مهربانی و اخوت اسلامی برخورد نمایند.

أللّهُمَّ وَفِّقنَا لِمَا تُحِبُّ وَ تَرضَی

خدمتگزار مردم شریف دزفول سید محمد علی قاضی دزفولی امام جمعه دزفول