۱۵م، آبان ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۵م, آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳ ق.ظ | کد خبر: 73275

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین معارفه فرماندار جدید دزفول دکتر محمد حیدری با حضور دکتر حسینی زاده معاونت سیاسی  اجتماعی استاندار، حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول، و مسئولان محلی برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این مراسم با بیان حدیثی از امام هادی علیه السلام گفت: می‌توان با خدمت صادقانه به مردم و انجام وظیفه از سرمایه عمر استفاده کرده و سود برد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفول را شهر علما و فرهیختگان دانست و افزود: دزفول ظرفیت‌ها و پتانسیل فراوانی دارد و طبیعی است که مشکلاتی هم داشته باشد و اگر با مدیریت قوی، متعهد، جهادی و انقلابی اداره شود قطعا این استعدادها وسیله‌ای خواهد شد تا خدمت‌رسانی به مردم در اوج خود قرار گیرد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری دزفول سرزمین افتخارات است و این جمله برازنده برای دزفول پایتخت مقاومت ایران می‌باشد و انتظار داریم که به شهرستان توجه ویژه شود.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: کم لطفی‌هایی نسبت به شهرستان صورت گرفته ولی نگاه ما به آینده است و با تجدید نظر اساسی به وضعیت مدیریتی دزفول باید جبران مافات شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تأکید کرد: اگر مدیران و مسئولان در چارچوب تکالیف و وظایف خود به خوبی انجام وظیفه کرده و با دیگر مدیران هماهنگ باشند و اصول مدیریتی در جامعه حاکم شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

امام جمعه دزفول یکی از مشکلات را دخالت در کار دیگر مدیران دانست و افزود: مردم به پای انقلاب ایستاده‌اند ولی از تبعیض گلایه دارند، اگر مردم خدمت خالصانه مسئولین را مشاهده کنند به راحتی مشکلات را تحمل خواهند کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: مقام عظمای ولایت نوید افول دشمن جنایتکار و استکبار جهانی را دادند و زمانی زیادی نخواهد گذشت که این نوید جامه عمل بپوشد، باید خود را آماده کرده و با تلاش و تدبیر در امور، از این پیچ تاریخی عبور کنیم.

امام جمعه دزفول عزت و سربلندی ایران اسلامی را عزت و سربلندی همه ملت دانست و افزود: اخوت و صمیمیت و همدلی نعمت بزرگی است و نباید اجازه داد این نعمت الهی تحت هر عنوانی خدشه دار شود.

امام جمعه دزفول ضمن تقدیر از تلاش‌های دکتر عیسی زاده سرپرست فرمانداری دزفول برای فرماندار جدید آرزوی موفقیت کرد و گفت: ما آمادگی داریم که برای انجام کارها در کنار فرماندار باشیم.