۱۳م، آبان ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, آبان ۱۳۹۷ ساعت ۳:۴۱ ب.ظ | کد خبر: 73237

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز”در حالی‌که انقلاب اسلامی ایران در آستانه ۴۰ سالگی خود قرار دارد، ۱۳ آبان امسال نیز با شور و حرارت مثال‌زدنی و با حضور پررنگ دانش‌آموزان و آحاد مردم استکبارستیز کشورمان گرامی داشته شد.

در مراسم راهپیمایی، اقشار مختلف مردم دزفول بویژه دانش آموزان و دانشجویان همزمان با ۱۳ آبانماه، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و سالروز تسخیر لانه جاسوسی با مشت های گره کرده و سردادن شعارهای “مرگ بر آمریکا” ، “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آل سعود” مردم همیشه در صحنه دزفول از آستان سبزقبا تا حسینیه ثارالله این شهرستان برگزار شد.

حجةالاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی قاضی دزفولی در پایان این راهپیمایی در حسینیه ثارالله دزفول با گرامیداشت ۱۳ آبانماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: سرنگونی استکبار جهانی یک سنت الهی است، امام خمینی(ره) شکسته شدن دشمن را پیش بینی کرد و امروز هم رهبر انقلاب نابودی استکبار را پیش بینی کرده است.

وی افزود: آمریکا در ۴۰ سال اخیر از هیچ تلاشی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران دریغ نکرده است ولی تمام نقشه‌ها و توطئه‌هایش با شکست مواجه شده‌اند.

امام جمعه دزفول افزود: ۱۳ آبان ماه روز عظمت، حماسه و استکبارستیزی ملت بزرگ ایران است.

وی با بیان اینکه ملت ایران در این روز پوزه استکبار را به خاک می‌مالد، گفت: ملت ایران در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر به دنیا نشان خواهند داد که هرگز از استکبارستیزی دست برنمی‌دارند و تسلیم فشارهای مستکبران عالم نمی‌شوند.

امام جمعه دزفول به همه مسلمانان جهان هشدار داد عزت خود را حفظ کنند و در تمام شئون اقتصادی، فرهنگی و سیاسی به دنبال دوستی با آمریکا نباشند زیرا چنین دوستی ذلت بار است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز و ۷۰۰ شهید دانش آموز دزفول گفت: امروز اقشار مختلف از جمله دانش آموزان، دانشجویان و طلاب و روحانیون با حضور خود این پیام را به جهانیان رساندند که به پای آرمانهای بلند انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و ذره‌ای عقب نشینی نخواهند کرد.

وی با اشاره به وجود چالش بین ایران و آمریکا از ۴۰ سال پیش تاکنون افزود: انواع حربه‌ها با جنگ رسانه‌ای، اقتصادی و جنگ عراق علیه ایران اعمال شده و هیچ نتیجه‌ای برای دشمنان حاصل نشده است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی اظهار داشت: نه تنها ملت‌های بسیاری از آمریکا بیزار هستند بلکه دولت‌های بسیاری نیز از فعالیت های استکباری آمریکا بیزارند و همین امر باعث شده در سالهای اخیر آمریکا به کشوری منزوی در دنیا تبدیل شود.

وی تأکید کرد: آمریکا در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به طرفداران خود وعده داده بود فقط چند ماه دیگر انقلاب اسلامی را منهدم خواهد کرد ولی با گذشت ۴۰ سال این آمریکاست که شکست‌های مختلفی متحمل می‌شود و قدرت اقتصادی و نظامی‌اش رو به افول است.

وی با اشاره به بدهی‌های اقتصادی آمریکا گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره در مسیر پیشرفت و تعالی بوده که تکنولوژی ساخت هواپیما و تجهیزات نظامی از جمله این افتخارات است.

امام جمعه دزفول در پایان از حضور حماسی مردم دزفول در راهپیمایی ۱۳ آبان تقدیر کرد و اظهار داشت: آمریکا دشمن است و بنا به خوی استکباری خود هرگز ما را دوست نخواهد داشت پس نباید گول دشمن را خورد و به لبخندش دلخوش بود.