۱۲م، آبان ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۲م, آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۹ ب.ظ | کد خبر: 73210

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” سخنران پیش از خطبه‌های این هفته نمازجمعه دزفول رضا مرساقیان مسئول اتحادیه انجمن‌ اسلامی دانش آموزان شهرستان دزفول، ۱۳ آبان را نقطه پیوند برگ‌های زرین تاریخ آزادگی ملت ایران دانست و گفت: ۱۳ آبان ماندگار و تأثیرگذار است و هرکدام از رخدادهای آن مصادیقی از پایداری، فداکاری، مقاومت و بیداری جهادگونه علیه طاغوتیان است.

وی خاطرنشان کرد: از زمانی که پرچم سرخ اباعبدالله الحسین(ع) پیشاپیش پرچم ایران اسلامی در میادین جهاد و جانبازی به اهتزاز درآمده ملت ایران به تأسی از امام خود فرهنگ عاشورا را اساسنامه حیات و ممات خود قرار داده است.

مسئول اتحادیه انجمن‌ دانش‌آموزان دزفول افزود: هرکدام از وقایع ۱۳ آبان به تنهایی می‌تواند نهضت استکبارستیزی و نفی نظام‌های سلطه را رقم زده و در تمام وقایع پیش آمده مستحکم‌تر، آماده‌تر و بابصیرت‌تر از همیشه در صحنه‌ باشد.

سخنران پیش از خطبه‌های این هفته دزفول اظهار کرد: دانش‌آموزان انجمن اسلامی پایتخت مقاومت ایران به نمایندگی از همه دانش آموزان و ملت استکبارستیز ایران، دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و پیروی از امام راحل و مقام معظم رهبری را افتخار خود دانسته و همراه با ملت، به ستیز خود با استکبار جهانی ادامه خواهد داد.

رضا مرساقیان تصریح کرد: دشمنان ایران به سرسپردگی آمریکا با طرح توطئه‌ها و دسیسه‌های گوناگون و هزینه کردن مبالغ هنگفت در جهت ریشه‌کن کردن انقلاب بوده‌اند ولی به فضل الهی و حضور بابصیرت مردم در صحنه و رهبری امام و مقام عظمای ولایت این توطئه‌ها خنثی شده و جز افزایش نفرت مردم جهان و ایران نسبت به آمریکا و استحکام شعار “مرگ بر آمریکا” به دنبال نداشته است.

وی تأکید کرد: دانش‌آموزان انجمن اسلامی پایتخت مقاومت ایران همگام و همراه با امت شهید پرور ایران بوده و حاضر نیستند به بهانه‌های مختلف، شعار “مرگ بر آمریکا” را کنار بگذارند.

رضا مرساقیان افزود: هیچ تحریمی بر اراده آهنین ما اثر نخواهد گذاشت و هر تحریمی که توسط دولت منفور آمریکا بر ملت ما تحمیل شود عزم ما را در وفاداری به انقلاب اسلامی پایدارتر و محکم‌ تر خواهد کرد.