۲۹م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۹م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱ ق.ظ | کد خبر: 73076

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امیر ظاهرطحان دبیر ستاد اربعین شهرستان دزفول در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه دزفول ضمن قدردانی از همه مردم در کمک به موکب بزرگ شهرستان دزفول گفت: تلاش می‌شود که به همت مردم در موکب بزرگ شهرستان دزفول به گونه‌ای از زائران حسینی پذیرایی شود که شایسته زائرین اربعین باشد.

سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه این هفته دزفول با اشاره به اینکه امام حسن عسکری(ع) یکی از نشانه‌های مؤمن را زیارت اربعین می‌دانند خاطرنشان کرد: می‌توان تمام تلاشگران در امر زیارت اربعین را به ۴ گروه زائرین، خادمین، ذاکرین و محسنین تقسیم کرد که همه مردم حداقل در یکی از این گروه‌ها قرار دارند و قطعا از برکات آن بهره‌مند خواهند شد.

امیر ظاهرطحان درخصوص اعزام هدایای مردمی به پایانه مرزی چذابه تصریح کرد: روز ۵ شنبه هدایای مردمی در قالب یک کاروان به پایانه مرزی چذابه اعزام، در موکب بزرگ شهرستان دزفول مستقر و خدمت رسانی به زائرین حسینی را آغاز کردند.

وی به اهمت مشارکت در این امر اشاره کرد و افزود: به فرموده امام جعفرصادق(ع) به ازای هر درهم که انسان در این راه خرج می‌کند خداوند چندین برابر در دنیا به او بازمی‌گرداند و بلاهای فرودآمده را برگردانده و مالش را حفظ می‌کند.

امیر ظاهرطحان زیارت اربعین را بزرگترین نعمت الهی دانست و اظهار کرد: از اوایل ماه محرم جذب مشارکت‌های مردمی صورت گرفته و تمام این هدایا و نذورات در موکب بزرگ شهرستان دزفول در پایانه مرزی چذابه هزینه خواهد شد.

سخنران پیش از خطبه‌های این هفته دزفول خاطرنشان کرد: وجوه نقدی فرهنگیان دزفول که در طرح شفاعت و بصورت کسر حقوق صورت گرفته بیش از ۱۰ میلیون تومان بوده است.

امیر ظاهرطحان افزود: یکی از ویژگی‌های موکب شهرستان دزفول این است که تا یک هفته پس از روز اربعین برپا بوده و از زائرین اباعبدالله الحسین(ع) که در حال برگشت از سفر اربعین هستند خدمت رسانی می‌کند.