۲۸م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۸م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۰ ق.ظ | کد خبر: 73045

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار با مسئولین و دانشجویان دانشگاه جندی شاپور دزفول در آستانه فرا رسیدن ایام اربعین حسینی گفت: سفر اربعین سفر سخت و پر مشقتی است و تنها موضوعی که انسان را به اباعبدالله الحسین(ع) و کعبه دلها می‌کشاند، عشق به امام حسین(ع) است.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: عشق به اباعبدالله(ع) و داشتن اندیشه حسینی و فرهنگ عاشورایی بهترین و مهمترین راه اصلاح ارتباط انسان با خداوند است چراکه امام حسین(ع) نماد و الگوی اکمل رابطه اصلاح شده با خداوند می‌باشد.

وی ضمن تأکید به رعایت تقوای الهی و رعایت حلال و حرام خدا گفت: با انجام تکالیف الهی و اطاعت و بندگی خدا رابطه‌ انسان با خدا و مردم اصلاح می‌شود و اگر انسان امین مردم باشد بین مردم اعتبار می‌یابد.

امام جمعه دزفول با اشاره به عزت پیامبر(ص) نزد مردم اظهار کرد: پیامبر قبل از بعثت نیز امین مردم و حتی دشمنان بودند و در شب لیلة المبیت به امام علی(ع) سفارش کردند که امانات مردم را به صاحبانشان برگرداند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در خصوص رابطه امام خمینی(ره) با خدای متعال گفت: این مرد بزرگ انسانی خدایی و مخلص بود، تحت تأثیر شعارهای مردمی قرار نمی‌گرفت و می‌فرمود عالم محضر خداست، در محضر خدا معصیت نکنید.

قابل ذکر است که نمازجماعت ظهر و عصر به امامت حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در مسجد دانشگاه با حضور جمعی از مسئولین و دانشجویان دانشگاه جندی شاپور اقامه شد.