۲۶م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۶م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۴ ب.ظ | کد خبر: 73034

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” کاروان هدایا و نذورات مردمی شهرستان دزفول مقارن ظهر امروز به موکب اربعین در مرز چذابه ارسال شد.

حجةالاسلام و المسلمین قاضی امام جمعه دزفول در مصاحبه با خبرنگاران گفت: مردم عزیز ما همانند سالهای پیشه سنگ تمام گذاشتند و با یاری رساندن به زائران اباعبدالله الحسین(ع) پیامشان را در اجتماع میلیونی عظیم مراسم اربعین به دنیا خواهند رساند.

امام جمعه دزفول افزود: به فضل و یاری خدای متعال با حضور حماسی مردم در پیاده روی اربعین دشمنان اسلام بار دیگر مأیوس خواهند شد و دوستان انقلاب اسلامی و خط مقاومت اسلامی امیدوار خواهند شد.

وی افزود: ما از همه عزیزان و دست اندرکاران و هیآت مذهبی، خیّرین، اقشار مختلف مردم و مسئولینی که کمک کردند و موکب بزرگ اربعین دزفول را در مرز چذابه برپا نهادند تقدیر و تشکر می‌کنیم.

امام جمعه دزفول در پاسخ به این پرسش که توصیه حضرت عالی در خصوص نحوه ارسال نذورات مردمی چیست اظهار داشت: مردم  نذورات خودشان را به کسانی یا به محلهایی بدهند که مطمئن باشند که از آنها درست و به جا کار استفاده می‌شود، الان متأسفانه افراد سود جو و متفرقه‌ای هستند که اقدام به جمع آوری کمکهای مردمی می‌کنند و در جاهایی که صلاحیت ندارد استفاده می‌کنند و ما خواهش می‌کنیم از عزیزان حتما مطمئن باشند کمک‌های خود را به مساجد یا ستاد اربعین که حساب اعلام کردند تقدیم کنند.