۲۵م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۵م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰ ق.ظ | کد خبر: 73011

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار پرسنل عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم شکاری دزفول در سالروز تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی به فرمان امام راحل گفت: تأسیس این سازمان کاری بسیار مهم بود چراکه توانمندی نیروهای نظامی تنها به تجهیزات و گذراندن دوره‌های پیشرفته نظامی نیست.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: کارآمدی و توانمندی حقیقی نیروهای نظامی تقویت بنیان‌های اعتقادی و دینی افراد است که عقیدتی سیاسی این مهم را بر عهده دارد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: مهمترین مؤلفه و رمز موفقیت در ایستادگی و مقابله نیروهای نظامی در برابر تعرض و هجمه دشمن، ایمان و انگیزه نیروها می‌باشد و همانطور که امام راحل فرمودند ملتی که فرهنگ شهادت طلبی دارد شکست ناپذیر است.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی عقیدتی سیاسی برای پرسنل و خانواده‌های آنان نشان می‌دهد که متولیان امور فرهنگی نیروهای مسلح به این مهم توجه داشته‌اند که علاوه بر بودجه نظامی و تجهیزات نظامی، اساسی‌ترین نکته روحیه و انگیزه نیروها بوده که باید تقویت شده و هدفمند باشد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: قدرت و نیروی ایمان، نیروهای مسلح را بر نیروهای دشمن برتری می‎‌دهد و کار سازمان عقیدتی سیاسی کاری بسیار حساس و دقیق است که بایدبا جدیت ادامه یابد.

همچنین حجةالاسلام محمدجعفر ترحمی ایام شهادت امام حسین علیه السلام را تسلیت و گفت و اظهار کرد: عقیدتی سیاسی در حوزه فرهنگی، سیاسی، تربیتی و آموزشی فعالیت دارد و همگام و همفکر با فرماندهی و حفاظت اطلاعات قدم برمی‌دارد تا دیگران نتوانند رخنه کرده و تفرقه افکنی کنند.

وی افزود: هدف عقیدتی سیاسی این است که در مسیری که قرار گرفته‌ایم با تدابیر و رهنمودهایی که مقام معظم رهبری برای نیروهای مسلح تعیین کرده‌اند، گام‌های بلندی برداریم.

شایان ذکر است که در پایان این دیدار نماز جماعت ظهر و عصر به  امامت حجةالاسلام والمسالمین قاضی امام جمعه دزفول در نهاد امامت جمعه این شهرستان اقامه شد.