۱۹م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰ ب.ظ | کد خبر: 72926

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در نشست سرمربیان ناحیه مقاومت بسیج دزفول طرح شجره طیبه صالحین را ماحصل زحمات و تلاش‌های فراوان دانست و گفت: نتیجه زحمات و تلاش‌های انجام شده همکاری و هم‌افزایی بسیج،حوزه و مسجد برای انجام ارهای فرهنگی، آموزشی و تربیتی اثرگذار بوده وتوفیقات خوبی بدست خواهد آمد

وی افزود: طرح شجره طیبه صالحین با وجود نیروی کارآمد برنامه خوبی است ولی هنوز به حد مطلوب نرسیده است و باید مبانی فکری و اعتقادی مخاطبین طرح را در زمانی که دشمن شبهات و انحرافات فراوانی ایجاد کرده است تقویت کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تأکید کرد: اگر برای جوانان برنامه‌ریزی نشود دشمن ذهن و اندیشه جوانان را پرخواهد کرد و آنهارا تحت تأثیر افکار و اعتقادات انحرافی خود قرارخواهد داد.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر بهره مندی از نظرات مقام معظم رهبری تصریح کرد: با تشکیل جلسات تخصصی و بهره گیری از اساتید حوزه، با رصد کردن طرح، آن را آسیب شناسی کرده و موانع آن را برطرف نمود.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: برای جذابیت برنامه‌ها برای جوانان باید خُلقیات و روحیات جوان را در نظر گرفت و بیش از طاقت و ظرفیت از آنان انتظار نداشت تا موجب دلزدگی نشود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: می‌توان به مناسبت‌های مختلف، اجتماعات و مانورهایی تدارک دید تا موجب تقویت افراد و تضعیف دشمنان گردد.

همچنین در ادامه این نشست به آسیب شناسی این طرح پرداخته و نقطه نظرات خود را برای به مطلوب رسیدن طرح بیان کردند.