۱۸م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴ ب.ظ | کد خبر: 72915

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرسان دزفول در جمع اعضای این شورا گفت: حضور مردم و مسئولان در صحنه در تمامی عرصه‌ها رساندن پیام اقتدار خود به دشمنان اسلام است و دیدار مقام معظم رهبری با بسیجیان اقتدار ملت ایران را به نمایش گذاشت.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران علیرغم فتنه‌‌ها و توطئه‌های دشمنان پس از گذشت ۴۰ سال، استوار و مقاوم ایستاده است و ضرورت دارد که برای برگزاری باشکوه جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، ستاد ویژه‌ای تشکیل شود.

امام جمعه دزفول به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص جوانان اشاره و اظهارکرد: باید کارها را  به دست جوانان سپرد و همانگونه که مقام عظمای ولایت جوانان را راه حل مشکلات کشور دانستند نه مشکل، باید به جوانان مجال داده شود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به برپایی موکب دزفول در پایانه مرزی چذابه اشاره کرد و افزود: موکب دزفول در چذابه در سال‌های گذشته در بین تمام موکب‌ها مطرح بوده و امسال نیز برای خدمت رسانی بیشتر و بهتر به زائران باید ساماندهی شده و تمام ادارات و دستگاه‌ها همکاری و همراهی کنند.

امام جمعه دزفول وجود سلاح در دست مردم را تهدیدی برای امنیت شهرستان دانست و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در ایجاد نظم و امنیت در شهرستان تلاش می‌کند ولی با توجه به گستردگی شهرستان و وجود جرائم و تخلفات، باید در راستای کاهش تخلفات تلاش مضاعف داشته باشند.

امام جمعه دزفول به تهیه مجموعه کشتی نجات اشاره کرد و افزود: زبان هنر و فیلم گویاترین و رساترین زبان برای نهادینه کردن فرهنگ دفاع مقدس در جامعه می‌باشد.

همچنین سرهنگ جولایی مدیر مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول به نصب تصاویر شهدا در شهرستان اشاره کرد و گفت: باید متوجه بود که انتقال فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت در جامعه و نهادینه کردن آن ضرورت دارد چراکه فاصله گرفتن از این فرهنگ یکی از دلایل اصلی مشکلات کشور می‌باشد.