۱۸م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۲ ق.ظ | کد خبر: 72911

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار گروه فیلم و مستند ساز کشتی نجات در نهاد امامت جمعه دزفول گفت: با اخلاص و همت، فیلمی فاخر و اثرگذار تهیه می‌شود که خواهد درخشید.

امام جمعه دزفول در این دیدار صمیمی اظهار کرد: شرایط کنونی جامعه که دشمن با تمام توان وارد شده می‌طلبد که کارهای معنوی و پیام دار تهیه شود و قطعا در حد توان از کمک و همکاری مضایقه نخواهم کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: زبان هنر و فیلم بهترین و رساترین زبان برای بیان ضرورت دفاع از حرم بعنوان یک کار فرهنگی و نهادینه کردن آن در جامعه می‌باشد.

در این دیدار تهیه کنندگان این مستند به معرفی این مجموعه پرداخته و موضوع و فیلمنامه آن را اجمالا به امام جمعه دزفول ارائه دادند.

شایان ذکر است که گروهی مستند ساز برای ساختن مجموعه‌ای با عنوان کشتی نجات در دزفول پس از دیدارهای متعدد با امام جمعه دزفول شروع به تهیه این برنامه در خصوص معرفی مقاومت و مظلومیت دزفول در دوران ۸ سال دفاع مقدس و همچنین بیان شرایط کنونی و معرفی داعش و گروه‌های تکفیری کرده‌اند.

تهیه کنندگان این فیلم اظهار می‌کنند که این مجموعه در حال ساخت تاریخ نگار انقلاب بوده و روزهای انقلاب را از ابتدا تا انتها به تصویر می‌کشد.