۱۸م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۰۱ ق.ظ | کد خبر: 72898

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” سرهنگ علی الهامی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول به مناسبت هفته نیروی انتظامی در سخنرانی پیش از خطبه‌ها ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: ۱۳ هزار شهید نیروی انتظامی جان خود را فدای نظم و امنیت و آرامش، و دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند.

وی اظهار کرد: در این هفته، نیروی انتظامی اقدامات خوبی برای مردم تدارک دیده است که شاخصه اصلی این برنامه‌ها خدمت مضاعف به مردم، تعامل بیشتر پلیس با مردم و در نتیجه رضایتمندی مردم از خدمات نیروی انتظامی خواهد بود.

سخنران پیش از خطبه‌ها شعار امسال نیروی انتظامی را ” پلیس مقتدر، امین مردم ” بیان کرد و افزود: این شعار اساسی نکات مهم اقتدار و امین بودن را به همراه دارد که به فرموده مقام معظم رهبری لازمه برقراری امنیت، اقتدار پلیس است که در پرتو عدالت، مروت، ترحم و اطمینان طرفین مفهوم می‌یابد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول به حادثه تروریستی اهواز اشاره و خاطرنشان کرد: این حادثه موجب شد درخت تنومند انقلاب باردیگر با خون شهدا آبیاری شود و مطمئنا در سایه آن، وحدت و یکپارچگی ملت برای رسیدن به یک هدف مشترک که مبارزه با ظلم و استکبار است رقم خواهد خورد.

سخنران پیش از خطبه‌ها افزود: دشمن بداند با ریختن خون فرزندان این کشور خصوصا خوزستان، تعامل و وحدت بین مردم و  دولت بیشتر شده و نیروی انتظامی نیز با تمام قوا و بهره‌گیری از فرمایشات مقام معظم رهبری در ادامه دادن راه پرصلابت شهدا برای رسیدن به آرمان‌های انقلاب لحظه‌ای از مقاومت و ایثار فروگذار نخواهد کرد.

سرهنگ الهامی ایجاد امنیت را در وحدت بین مردم و نیروی انتظامی دانست و تأکید کرد: مردم علیرغم مشکلات موجود، مدافع همیشگی وطن هستند و نیروی انتظامی نیز در تمامی حوزه‌ها در مقابله با فتنه‌گران همیشه در صحنه حضور دارد.