۱۴م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۶ ب.ظ | کد خبر: 72848

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار سرهنگ الهامی فرمانده نیروی انتظامی دزفول، حجةالاسلام صوری رئیس عقیدتی سیاسی و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی دزفول ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: هفته نیروی انتظامی فرصتی برای تقدیر از زحمات سبزپوشان عرصه امنیت و نهادینه کردن رعایت نظم و قانون در جامعه است.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: با پیشرفت تکنولوژی، برقراری امنیت نیز پیچیده‌تر شده و می‌طلبد که نیروی انتظامی بروز باشد و متناسب با شرایط جامعه توانایی خود را ارتقا بخشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: ایجاد امنیت از اهمیت فراوانی برخوردار بوده و همه موظف به تلاش در جهت برقراری نظم و امنیت در جامعه هستند و قطعا نتیجه تلاش نیروی انتظامی رضایتمندی شهروندان خواهد بود.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: امنیت یک فرهنگ است و بخش زیادی از آن در جامعه نهادینه می‌شود و مردم می‌توانند در نهادینه کردن امنیت در جامعه مؤثر باشند.

امام جمعه  دزفول تأکید کرد: امنیت مقوله‌ای است که هوشیاری مردم و مسئولین را می‌طلبد و باید توجه داشت که نباید امنیت کشور موجب غرور شده و دشمن را دست کم گرفت.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی از زحمات شبانه‌روزی نیروی انتظامی علیرغم کمبود امکانات تقدیر کرد و افزود: اجرای قانون با قاطعیت و همراه با اخلاق نرم و نیکو اثر بیشتری خواهد داشت.

همچنین سرهنگ الهامی فرمانده نیروی انتظامی دزفول گفت: مجموعه نیروی انتظامی دزفول با تلاش شبانه‌روزی سعی دارد که نظم و امنیت و آرامش را به مردم تقدیم کند.

وی افزود: علیرغم سختیها و مشکلات و کمبودها توانسته‌ایم وظیفه نیروی انتظامی که تأمین نظم و امنیت است را تا حدودی به مردم تقدیم کنیم ولی باید تلاش کرد تا با بهره‌گیری از امکانات موجود مردم را از نظر امنیت به نقطه مطلوب برسانیم.

فرمانده نیروی انتظامی دزفول خاطرنشان کرد: شاهد حضور مردم در همه صحنه‌ها هستیم و این حضور برای مسئولین و خدمتگزاران تلنگر و هشداری است که باید در کنار مردم و خدمتگزار باشیم.