۱۴م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸ ق.ظ | کد خبر: 72837

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی در دزفول با حضور حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول و مسئولین شهرستان در هفته نیروی انتظامی، اقتدار و صلابت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به  نمایش گذاشته شد.

امام جمعه دزفول در این مراسم باشکوه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام خمینی(ره)، هفته نیروی انتظامی را به سبزپوشان عرصه امنیت و نیروهای مسلح تبریک گفت و اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب “عظمت، اقتدار و شکست ناپذیری ملت ایران” را ۳ مؤلفه برای ملت بیان کردند که علیرغم توطئه و فتنه دشمنان همچنان نظام و انقلاب با صلابت و قدرت پیش می‌رود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: اگر شهدا با ایثار جان خود و ملت با ایستادگی خود علیرغم فشارها و تحریم‌های دشمنان استقامت ورزیدند به پیروی از مکتب امام حسین(ع) بود که در مقابل دشمن زیر بار ذلت نرفته و تسلیم را نپذیرفتند.

امام جمعه دزفول افزود: امروز نیروهای مقتدر مسلح جمهوری اسلامی ایران همچنان در کنار ملت و در مقابل دشمن ایستاده و با استقامت و ایستادگی، فرموده رهبر خود را که “باید به دشمن پیام قوت داد نه پیام ضعف” جامه عمل می‌پوشانند و آن فائق آمدن بر مشکلات می‌باشد.

امام جمعه دزفول با تأکید بر اینکه دشمنان مستأصل شده‌اند خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی مقتدرانه با مخلان نظم و امنیت و مفسدان اقتصادی برخورد کرده، اقتدار خود را نشان داده تا اعتماد مردم را جلب ‌نماید.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی گفت: امروز پس از ۴۰ سال که دشمنان نتوانستند ایران را از گردونه خارج کنند همه مردم و مسئولین باید وظیفه خود را به درستی انجام دهند تا امنیت در جامعه برقرار شود.