۱۲م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در نشست هیأت امنای مدرسه ام ابیها(س) با مدیر و معاونین مدرسه

امام جمعه دزفول: مدرسه علمیه ام ابیها(س) باید بعنوان یک مجموعه اثر گذار در جامعه مطرح شود.

زمان انتشار: ۱۲م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵۴ ق.ظ | کد خبر: 72804

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جلسه‌ای با حضور اعضای هیأت امنای مدرسه علمیه ام ابیها(س) حجج اسلام قاضی، خسروپناه، بیگدلی، مخدوم، و مدیر و معاونین مختلف مدرسه برگزار شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با تأکید بر توانمندسازی گفت: حوزه علمیه باید در مسائل فرهنگی و رفتاری جامعه مؤثر باشد و بعنوان یک مجموعه اثر گذار در جامعه مطرح شود تا علاوه بر دورون مدرسه در شهر نیز درخشش داشته باشد.

امام جمعه دزفول تعامل و همکاری معاونت‌ها را ضروری دانست و افزود: باید توانمندی‌ها را شناخت و با ظرافت و دقت موضوعات را رصد کرده و بروز بود و با آموزش طلاب در زمینه مهارت‌های رفتاری و مهارت‌های زندگی و تبلیغ طلاب با مهارت و با دست پر وارد جامعه شوند.

همچنین حجةالاسلام والمسلمین مخدوم گفت: یکی از منویات مقام معظم رهبری در تأسیس مدارس علمیه تأثیر در فرهنگ شهر و جامعه است.

وی اظهار کرد: باید در حوزه‌ها افرادی تربیت شوند که بر اساس احادیث و روایات معصومین(ع) با دیدن این افراد یاد خدا و عملکرد درست دینی در اذهان مردم تداعی شود.

سرکار خانم بیگله مدیر مدرسه ام ابیها(س) گزارشی مختصر از برنامه‌های فرهنگی، علمی و پژوهشی ارائه داد و گفت: مدرسه ۹۰ طلبه ثابت، ۸ طلبه میهمان و حدود ۲۰ استاد دارد و با مدارس در زمینه‌های مختلف ارتباط چشمگیری دارد.

در این جلسه معاونت‌های مختلف در خصوص مسئولیت خود گزارشی از کارهای انجام شده و همچنین مشکلات موجود ارائه دادند و برای ارتقای وضعیت موجود به تبادل نظر پرداختند.