۱۱م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۱م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 72765

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در هفته دفاع مقدس در جمع دانش آموزان دبیرستان زربخش و با حضور مسئولین آموزش و پرورش و دبیرستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا برای ما عزت، امنیت و آرامش به ارمغان آوردند.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه دین به زندگی هدف داده و آن را هدفمند می‌کند افزود: به فرموده امام علی علیه السلام کمال دین در طلب علم و دانش و عمل به آن  می‌باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: برای سپری کردن دنیا باید اهداف بلند داشت و احساس پوچی نکرد که اگر انسان احساس پوچی داشته باشد نمی‌تواند پیشرفت کند و دچار خسران می‌شود.

امام جمعه دزفول خطاب به دانش ‌آموزان گفت: این  مدرسه با همت عالی و پشتیبانی آموزش و پرورش و حوزه علمیه و صرف هزینه برای پیشرفت شما مهیا شده است، یک سرمایه گذاری علمی، تربیتی، آموزشی است که موفقیت شما دانش‌آموزان فقط با همت خودتان امکان پذیر است و باید انگیزه داشته باشید تا موفق شوید.

امام جمعه دزفول دانش‌آموزان را سرمایه‌های کشور و جامعه دانست و تصریح کرد: باید قدر خود را بدانید و خود را باور داشته باشید، خداوند توانمندیها و استعدادهای فراوانی به انسان عطا کرده است و اگر از این شرایط استفاده نشود کفران نعمت می‌باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: قطعا اولین فایده تلاش و همت شما دانش‌آموزان و پیمودن قله‌های ترقی برای خود و خانواده‌تان می‌باشد و زیان عدم موفقیت نیز به خود شما برمی‌گردد.

امام جمعه دزفول ادامه داد: در قبال خون شهدا و سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه “در پشتیبانی از جوانان و نخبگان کوتاهی نخواهم کرد” مسئولیت دارید و باید تلاش کرده و موفق شوید.

امام جمعه دزفول جامعه‌ای را رو به پیشرفت دانست که نخبگان و استعدادها در آن جامعه مطرح باشند و افزود: تفریح و ورزش لازمه زندگی نوجوان و جوان است ولی نباید وقت و توان خود را به بطالت گذراند و باید در زندگی برنامه‌ریزی داشت.