۷م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۷م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷ ق.ظ | کد خبر: 72740

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار جمعی از فرماندهان وپ رسنل تیپ حضرت مهدی(عج) در هفته دفاع مقدس ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، یاد شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای امنیت را گرامی داشت و گفت: دشمنان صلابت نیروهای مسلح در سالروز هجوم ناجوانمردانه صدام به کشور را تاب نیاورده و نشان دادند که با صدامیان و یزیدیان زمان هم‌فکر و همراه هستند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: هفته دفاع مقدس یادآور خاطرات بزرگ و خلق حماسه‌های مردمی است که با دست خالی مقابل رژیم بعثی مورد حمایت ۳۷ کشور دنیا ایستادگی کرد.

امام جمعه دزفول افزود: در دوران دفاع مقدس، فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت نهاینه شد، باید قدر این ایام را دانست و آن را گرامی داشت.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: دشمن سعی  دارد که از عظمت و بزرگی این روز کاسته و آن را کم‌رنگ کند تا از ذهن نسل‌های بعد زدوده شود، هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است که به آن دوران برگردیم که چگونه مقابل هجمه‌های دشمن ایستادگی کرده و اجازه ندادیم که دشمن به اهداف پلید خود برسد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: قهرمانی‌ها و استقامت‌های دوران دفاع مقدس به ملت شخصیت و هویت می‌بخشد، جوانان با آگاهی از حقیقت دفاع مقدس به خود می‌بالند و احساس هویت می‌کنند و دشمن از این هویت و شخصیت ملت ایران هراس دارد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت را موجب پیشبرد کشور دانست و گفت: اگر روحیه جهادی، انقلابی و ایثارگری نهادینه شود قطعا کشور پیشرفت کرده و دشمنان شکست خواهند خورد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ریشه بسیاری از مشکلات را عدم توجه مسئولان به فرمایشات مقام معظم رهبری دانست و تأکید کرد: اگر مسئولین و مدیران به فرمایش مقام عظمای ولایت که رهبری شجاع و آگاه و مدبر است در خصوص اقتصاد مقاومتی توجه می‌کردند امروز چنین وضعی در جامعه حاکم نبود.

امام جمعه دزفول همه آحاد ملت را مسئول دانست و ادامه داد: همه، مسئولیت یاری انقلاب و نظام را که ماحصل خون پاک شهداست داریم و اگر آمریکا و اسرائیل نمی‌توانند اقدامی کنند بخاطر قدرت ما و حضور نیروهای سپاه و بسیج و نیروهای مسلح در صحنه است.