۴م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۱ ب.ظ | کد خبر: 72713

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مدیر عامل و عضو هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت دزفول با اعلام این خبر گفت: عبدالمحمد کردنژاد پزشک متخصص قلب و عروق، عضو هیأت امنای مجمع خیرین سلامت دزفول و رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس در اقدامی قابل تحسین اقدام به ویزیت نیم بهای بیماران کرده است.

کاظم اردو با تقدیر از این اقدام افزود: این پزشک پیش از این یک خانه بهداشت در روستای چغاسبز دزفول به نام مرحوم پدرش ساخت و اهدا کرد.

وی اظهار امیدواری کرد اقدام این پزشک دزفولی سرلوحه کار دیگر پزشکان و دیگر مشاغل و مهارت‌ها شود تا بتوانیم از تحریم‌ها و شرایط اقتصادی کنونی سربلند بیرون آییم.

عبدالمحمد کردنژاد پزشک متخصص قلب و عروق در دزفول نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: با آغاز ماه محرم ویزیت نیم بهای بیماران در مطب را آغاز کردم تا با این اقدام ضمن مبارزه با جنگ اقتصادی کمکی به مردم بی بضاعت داشته باشم.

وی افزود: در این شرایط اقتصادی که مردم گرفتار شده‌اند اگر هرکس در حیطه کاری خود باری از دوش مردم بردارد به راحتی می‌توان بر جنگ اقتصادی دشمن پیروز شد.

این پزشک جانباز دزفولی اظهار داشت: همانطور که در دوران دفاع مقدس در جبهه مقابل دشمن ایستادیم اکنون نیز باید در جنگ اقتصادی مقابل دشمن بایستیم.

وی با بیان اینکه روزانه حدود ۳۰ بیمار در مطب بصورت نیم بها ویزیت می‌شوند، افزود: این اقدام تا زمانی که وضعیت اقتصادی بهبود یابد و فشار روی مردم کمتر شود ادامه خواهد یافت و بیماران می‌توانند از ویزیت نیم بهای قلب و عروق بهره مند شوند.

اگر چنین اقدامات هرچند ناچیز همگانی شوند دیگر هیچ تحریمی نمی‌تواند در برابر مردم کارساز باشد.

خیران دزفول برای ساخت ۱۶ پایگاه سلامت در این شهرستان ۷۶ میلیارد ریال هزینه کرده‌اند.

این خیران علاوه بر ساخت مدرسه و فضاهای ورزشی در ساخت بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و تأمین تجهیزات پزشکی از محل کمک‌های اهدایی خود در کشور پیشتاز هستند.

از دزفول به عنوان تنها شهر کشور که در آن هیچ تخت بیمارستانی دولتی وجود ندارد نام برده می‌شود.