۴م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵ ق.ظ | کد خبر: 72691

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آئین بازگشایی مدارس در سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ در دبیرستان سپهری دزفول ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و اشاره به تقارن این ایام با هفته دفاع مقدس گفت: طلیعه سال تحصیلی با آغاز ماه محرم مقارن شده و باید تلاش کرد سالی برگرفته از فرهنگ عاشورایی و ایثار و شهادت داشته باشیم.

امام جمعه دزفول یاد شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای حادثه تروریستی اهواز را گرامی داشت و افزود: شهدای مدافع حرم که در دفاع از حرم و حریم اهل بیت عصمت و طهارت به شهادت رسیدند حق بزرگی به گردن ما دارند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی حادثه غم‌بار تروریستی به مراسم رژه را به مقام عظمای ولایت و خانواده‌های شهدا تسلیت گفت و تصریح کرد: دشمنان این ملت و نظام نتوانستند صلابت و عظمت نیروهای مسلح را تحمل کنند و با یک عملیات جنون‌آمیز و کور به مردم بی‌گناه حمله ‌ور شده و عمق کینه و قساوت قلب خود را نشان دادند.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: قطعا پیام خون شهدا در این ضایعه تلخ در آغاز سال تحصیلی جدید این است که ما در مقابل دشمن تسلیم نشده و در پیمودن راه شهدا راسخ‌تر خواهیم شد و با به اهتزاز درآوردن پرچم لَا إِلَٰهَ إِلَّا اللّٰهُ زمینه ظهور را فراهم کرده، دشمنان عدالت و انسانیت را نابود خواهیم کرد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: دشمنان بدانند که ما مردم ایران چهلمین فجر پیروزی را جشن گرفته، از مظلومان عالم دفاع خواهیم کرد، انقلاب و نظام مقدس به راه خود ادامه داده و این داغ و حسرت را به دل دشمن خواهیم گذاشت که از ادامه راه منصرف شویم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن آرزوی سالی پربار برای جوانان و نوجوانان افزود: چشم امید ملت ایران به شما جوانان و نوجوانان است، امروز مسئولیت بسیار سنگینی بر دوش شما می‌باشد که باید با تعهد و تلاش به مقصد برسانید.