۲م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹ ق.ظ | کد خبر: 72660

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول در پی حادثه تروریستی رژه نیروهای مسلح اهواز در آغاز هفته دفاع مقدس توسط عوامل دست نشانده آمریکا بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کردند.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا»

بار دیگر جنایت پیشگان و دشمنان ایران اسلامی فاجعه ای دیگر آفریدند و دست پلیدشان به خون مردم بیگناه، سربازان و پاسداران و مدافعان وطن آغشته شد.

این حرکت ددمنشانه که به خیال خام بانیانش امنیت و جان و مال و ناموس مردم را هدف گرفته بود، دلیلی جز ترس دشمنان از رویارویی مستقیم با ایران اسلامی و ناامیدی استکبار از ایجاد فتنه و آشوب در کشور ندارد.

و در حماقت اعدا همین بس که در ماه عزای شهادت سرور و سالار شهیدان(ع) و در روزی که مصادف با آغاز هفته دفاع مقدس و یادآور حماسه های همین مردم در دفاع هشت ساله است به این حرکت مذبوحانه دست زدند تا بار دیگر ثابت شود که آشوب طلبان و فتنه انگیزان پیاده نظام دشمنان خارجی و رژیم های مرتجع منطقه بوده و هنوز هم مردم ما را نشناخته اند.

ما اساتید و طلاب حوزه علمیه دزفول ضمن محکومیت این اقدام ناجوانمردانه، با صدای رسا اعلام می داریم که به کوری چشم دشمنان اسلام، مسیر نورانی شهدای مظلوم این فاجعه را با قوت و قدرت ادامه خواهیم داد و نخواهیم گذاشت تا این پرچم مقدس تا رسیدن به دست با برکت امام زمان(ارواحنا لتراب مقدمه الفدا) بر زمین بماند.

با تسلیت این فاجعه به محضر مبارک امام زمان(عج) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، ضمن طلب علو درجات برای شهدای واقعه تروریستی اهواز، برای مجروحین این حادثه شفای عاجل و برای خانواده ها و بازماندگان این عزیزان از پروردگار متعال صبر جلیل و اجر عظیم را مسئلت داریم.

مدیریت، اساتید و طلاب مدرسه علمیه آیت الله قاضی دزفولی(ره)