۱۹م، شهریور ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶ ق.ظ | کد خبر: 72369

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در نشست طلایه داران تبلیغ با حضور مبلغین و مبلغات و با صبغه تبلیغ در سازمان تبلیغات اسلامی دزفول در آستانه ماه محرم ماه حزن و اندوه اهل بیت علیهم السلام در خصوص اهمیت موضوع تبلیغ گفت: خداوند از عالمان دین عهد و میثاق گرفته و رسالتی بر عهده آنان اقرار داده است تا نسبت به رفع جهالت در جامعه تلاش کنند.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: امروز جامعه در شرایط بسیار حساسی قرار گرفته است و دشمن با تمام امکانات و توان به میدان آمده و با جنگ  اقتصادی سعی دارد که ملت ایران را  به زانو درآورد.

حجةالاسلام والمسلیمن قاضی ضمن تأکید بر اینکه دشمن به دنبال این است که اثرگذاری را از مسئولین بگیرد افزود: مقدمه جنگ اقتصادی، جنگ رسانه‌ای و روانی دشمن است و بسیاری از اخباری که در فضای مجازی منتشر می‌شود بدون سند و مدرک، و بی اساس هستند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: دشمن در جنگ رسانه‌ای، اقتصادی و فرهنگی خود هر چه در توان داشته است به میدان آورده و ما در مقابله با این هجمه وسیع دشمن ماه محرم و موضوع تبلیغ را داریم و وظیفه مبلغین در ماه محرم امسال سنگین‌تر و ظریف‌تر از سال‌های گذشته می‌باشد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه مردم روحانیت و مسئولین را متولی می‌دانند گفت: باید نگاه به انقلاب، نظام، دین و شرایط روز جامعه واقع بینانه بوده، مسئولانه عمل شود و درس مقاومت و ایستادگی را با شرایط روز تطبیق نمود.

حجةالاسلام والمسلیمن قاضی با تأکید بر اینکه نباید دلسرد شد افزود: ما شرایط سخت‌تری را نیز پشت سر گذاشته‌ایم، باید مراقب باشیم در زمین دشمن بازی نکنیم و به یاد داشته باشیم که وعده خداوند به صابران حق است.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران با پیشتازی روحانیت و رهبری مرجعی شیعه به پیروزی رسید و خلف صالح ایشان آن را هدایت می‌کند و امروز روحانیت ادامه دهنده راه ائمه بوده و تنها کسانی هستند که می‌توانند کشور را نجات دهند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: اوضاع روز جامعه مجاهدت می‌طلبد، ماه محرم فرصتی طلایی است که در پیش روست، باید فرهنگ سازی کرده، مردم را آگاه ساخت و اجازه نداد فرهنگ‌های نادرست توسط افراد بی‌مایه در جامعه رواج یابد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های فراوانی وجود دارد، باید منسجم در برابر برنامه‌های دشمن ایستاد و باید نظم و انضباط را در جامعه نهادینه کرد تا زمینه ظهور نیز فراهم شود.