۶م، مهر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید پرویز جعفری (نصیر نصیری)

بالاترین جهاد در راه خدا جهاد با نفس است.

زمان انتشار: ۶م, مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 72255

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید پرویز جعفری (نصیر نصیری)

با سلام و درود بر امام امت، خمینی بت شکن و درود بر شهیدان که جان خود را در راه خدا و اسلام فدا کردند و همانند سرور و سالار خود، امام حسین(ع) و یاران باوفایش در راه خدا جهاد کردند و از جان و مال خود گذشتند و با عرض سلام خدمت پدر بزرگوارم و دست شما را از دور بوسه می‎زنم و سلام خدمت برادر خوبم هوشنگ و خواهر عزیزم در زیر درگای الهی خواهان سلامتی و سرحالی شما هستم امیدوارم که نگران حال من نباشید و از این که به فکر من هستید متشکرم و یاد خدا همیشه دلها را آرام می‎کند.

من کوچکتر از آنم که شما بزرگواران را نصیحت کنم. ان‎شاءالله مرا ببخشید. خواهرم، همیشه و در همه حال به یاد خداوند باش  و در کارهایت به خدا توکل کن و او بر تمام امور آگاه است و از شهادت شوهرت اندوهگین نباش. چون که او نزد خداوند و در بهشت است و روح او همیشه در کنارش است؛ و شما را نظاره می‏کند و سعی کن دخترانت را با حجاب بار بیاوری؛ که چادر آنها حافظ اسلام و خون شهیدان است.

و همیشه سعی کن خانواده‌های شهیدان را به خصوص خانواده برادر شهیدم بهرام را روحیه دهی و آنان را به حمایت اسلام تشویق و یاد خدا را در دل آنها زنده کنی، و از مردم عیب جوئی مکن و عیب مردم را بپوشان تا خداوند عیبهایتان را از نظر مردم بپوشاند.

و به دوستان و آشنایان و فامیل سفارش می‎کنم که این را بدانید که در برابر پیامبر(ص) و دین خدا مسئول هستید؛ و وظیفه دارید از آنان نگهبانی کنید و سعیتان در این باشد که تمام کارهای خوبتان فقط به خاطر خدا و در راه حق باشد. و در انجام کارهای نیک پیش دستی کنید و در مبارزه با ناملایمات زندگی هیچ وقت ناامید نباشید که خداوند حافظ و یاری کننده شماست و فقط امیدتان به خدا باشد.

بزرگترین گناه ناامیدی از درگاه خداوند است و هر گاه مرتکب گناه شدید فورا توبه کنید که خداوند ارحم الراحمین است؛ و بالاترین جهاد در راه خدا جهاد با نفس است.

به پدر و ماردم بگوئید که صبور باشید که خداوند با صابرین است و نگران من نباشید. هر کجا که باشم به یاد شما هستم و پیروزی نهایی از آن ماست و آن را به شما تبریک می گوئیم. و اگر کشته شدیم پیروزی واقعی همان است. و از مردم می‏خواهم در هر شرایطی از خانواده‌های شهدا حمایت کنند و نگذارند به آنها آسیبی برسد.

چون که مظلوم‌ترین، صبورترین و فداکارترین مردم همینان هستند. و شما شاهدان این ماجرا بودیده‌اید. و برادرم هوشنگ را بگوئید خیلی دوست دارم شما را ببینم و با شما حرف بزنم و مرا نصیحت کنی به امید اینکه هر چه زودتر شما را ببینم. والسلام

امام را دعا کنید.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار.

برادر کوچک شما پرویز جعفری نصیر نصیری

مورخ ۹/۴/۶۵

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول