۵م، شهریور ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۵م, شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۱ ق.ظ | کد خبر: 72165

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین سید اسماعیل علوی رئیس ستاد غدیر شهرستان دزفول در آستانه عید غدیر، پیش از خطبه‌های نمازجمعه این هفته دزفول ضمن تبریک دهه ولایت و عیدالله الاکبر گفت: باید همه افراد بعنوان یک تکلیف فردی برای خودسازی با معارف امیرالمؤمنین علی علیه السلام آشنا و مأنوس باشند.

سخنران پیش از خطبه‌های این هفته دزفول در خصوص برنامه‌های عید غدیر گفت: صدر همه برنامه‌ها، برنامه‌های معرفتی است که از همه نمازگزاران انتظار می‌رود که هم بانی این برنامه‌ها باشند و هم در اینگونه برنامه‌ها مشارکت داشته باشند.

حجةالاسلام والمسلمین علوی گزارشی از برنامه‌های تدارک یافته در خصوص عید غدیر در شهرستان دزفول ارائه داد و افزود: تدارک حدود ۲۰ جشن در سطح شهرستان توسط سپاه ناحیه دزفول، توزیع گوشت قربانی بین خانواده‌های نیازمند توسط کمیته امداد و بهزیستی قریب ۲ برابر سال گذشته، برپایی جشن، کاروان شادی، سخنرانی، تکیه‎های توزیع شربت و شیرینی صلواتی، پاسخگویی به شبهات مطرح شده، توسط افراد متخصص در تفریحگاه‌ها از برنامه‌های غدیر امسال شهرستان دزفول خواهد بود.

رئیس ستاد غدیر شهرستان دزفول اظهار کرد: از برنامه‌های مهم شهرستان دزفول اطعام بیش از ۴۰ هزار نیازمند می‌باشد که خود ناشی از محبت به امیرالمؤمنین است.

وی به بهره‌مندی تمام روستا و شهرها در شهرستان دزفول از اکرام غدیر اشاره و خاطرنشان کرد: از تمام شهروندان که در این شرایط اقتصادی، وظیفه دینی و ایمانی خود را شناخته قدردانی کرده و درخواست می‌شود که در اطعام غدیر مشارکت جدی‌تری نمایند.

حجةالاسلام والمسلمین علوی تصریح کرد: جمهوری اسلامی درخت تنومند و سترگ الهی است که در جهان مطرح بوده و چون دشمن نمی‌تواند در آن خدشه وارد کند به مسائل سیاسی وارد می‌شود و راه نجات ما تأسی به مرام پیامبر و آشنایی با معارف حضرت علی علیه السلام است که باید در فهم و نشر این معارف تلاش گسترده داشت.